ВПРОВАДЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ ВІДРЯДНОЇ ФОРМИ ОПЛАТИ ПРАЦІ

У вересні 2017 року до фахівців PRAVO GARANT звернулася всеукраїнська компанія з надання логістичних послуг, яка вже 15 років успішно працює в цьому сегменті, з вельми непростим запитом – «впровадження на підприємстві відрядної форми оплати праці». За словами представника компанії, пошук юристів, які можуть взятися за цю роботу, у них зайняв велику кількість часу, в зв’язку з відсутністю компетентних фахівців в сфері трудових відносин.

Нашими фахівцями в складі: юриста Олексія Куропати, фінансових консультантів Карини Голованової та Ксенії Комарової, а також старшого партнера Надії Загрії був розроблений пакет робочих документів, що регулюють відрядну форму оплати праці.

Дані документи і порядок відрядної форми оплати праці знайшов своє відображення в розробленому фахівцями PRAVO GARANT колективному договорі, який в подальшому був успішно зареєстрований і діє на підприємстві клієнта.

БАЖАЄТЕ ЗАПРОВАДИТИ ВІДРЯДНУ ФОРМУ ОПЛАТИ ПРАЦІ НА ВАШОМУ ПІДПРИЄМСТВІ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З ФАХІВЦЯМИ PRAVO GARANT В КИЄВІ, ДНІПРІ АБО ЗАПОРІЖЖІ ДЛЯ ДЕТАЛЬНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних