ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ «ВІЗЬМИ СОБАКУ НА РОБОТУ». ЯК ЦЕ БУЛО В PRAVO GARANT?

Днями випадково дізналися, що 6 липня в Україні пройде акція «ВІЗЬМИ СОБАКУ НА РОБОТУ». І так як 80% працівників PRAVO GARANT є «завзятими собачниками», ми просто не змогли пропустити цей день, і з радістю підтримали акцію!

Насправді, ця традиція зародилася ще 17 років тому в США. Ініціатива була введена асоціацією американських догсіттеров, для того щоб більше людей брали тварин з притулків, надихаючись прикладом колег, у яких вже є вихованці. А в Україні акція вперше відбулася в 2013 році. Це ініціатива, яка спрямована на зміну статусу собак в суспільстві і розвиток дружньої до тварин інфраструктури в Україні.

У 2017 році до акції “Візьми собаку на роботу” приєдналося 50 компаній з 15 міст України. Цього року вдалося встановити новий рекорд. За попередніми даними компанії з понад 20-ти (!) Міст по всій Україні беруть участь в акції.

Ми раді, що в цьому році наші чотириногі друзі проведуть з нами день в офісі. Так як собака, можливо єдина істота на планеті, яке буде любити тебе, більше ніж себе!


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних