УСПІШНО ПРОВЕДЕНО ПОНАД 20 КАДРОВИХ АУДИТІВ

За період 2017 – 2018 рр. фахівцями PRAVO GARANT у складі: старшого партнера Надії Загрії і юриста Олексія Куропати було проведено понад 20 кадрових аудитів на підприємствах з різною сферою господарської діяльності (виробничі, транспортні, IT компанії та багато інших).

За результатами проведених аудитів, були перевірені діючі документи підприємств, що регулюють трудові відносини, внесені в них необхідні корективи, розроблені і введені в дію кадрові документи, що уточнюють, деталізують і спрощують взаємини роботодавця та трудового колективу.

Завдяки цьому, підприємства – клієнти PRAVO GARANT успішно підготувалися і пройшли перевірки органів, які контролюють дотримання трудового законодавства. Упорядкована система кадрового діловодства, дозволила в цілому удосконалити систему управління персоналом і налагодити її як годинниковий механізм.

БАЖАЄТЕ ПРОВЕСТИ КАДРОВИЙ АУДИТ НА ВАШОМУ ПІДПРИЄМСТВІ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З ФАХІВЦЯМИ PRAVO GARANT В КИЄВІ, ДНІПРІ АБО ЗАПОРІЖЖІ ДЛЯ ДЕТАЛЬНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ:  +380 68 447 72 77


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних