Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ
23.04.2018
5 ПІДСТУПНИХ ПАСТОК, В ЯКІ МОЖЕ ПОТРАПИТИ ОРЕНДОДАВЕЦЬ

Основною помилковою позицією орендодавця при укладенні договору оренди може стати його впевненість в тому, що він може з легкістю розірвати договір. Адже він власник, а значить, має повне право розпоряджатися своїм майном. Але не все так просто! Пропонуємо вам розглянути основні пастки, в які може потрапити орендодавець розриваючи договір оренди.

Докладніше
13.08.2017
ПОДАТКОВИЙ КОМПРОМІС В УКРАЇНІ

25 грудня 2014 року Верховна рада України прийняла Закон України № 63-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу». Президент України П. Порошенко підписав вказаний Закон 13 січня 2015 року, а тому на часі його публікування та набрання чинності.

Докладніше
15.09.2016
АУТСОРСИНГ І АУТСТАФФІНГ – В ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

Аутсорсинг і аутстаффінг – два іноземних терміна, які вже протягом кількох років активно впроваджуються в бізнес-середовище України. Незважаючи на те, що ще якихось 7-10 років тому з даним терміном не були знайомі навіть досвідчені керівники, то вже зараз багато компаній успішно застосовують такі «стосунки» на практиці.

Докладніше
13.08.2016
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕКЛАДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО – ПРАВОВИХ ФОРМ

У процесі ведення господарської діяльності, великі компанії України досить часто виходять на зарубіжний ринок, завойовуючи його своїми товарами та послугами. Але, при перекладі ділової документації, як правило, стикаються з проблемою перекладу організаційно-правових форм підприємств, особливо, якщо це скорочення.

Докладніше
30.05.2016
ЛАЙФХАКИ ВІД ЮРИСТІВ. №1 ДОГОВОРИ З ВАШИМИ ПАРТНЕРАМИ

Всі ми хоч раз у своєму житті підписували якийсь Договір. Хтось підписував Договір в повсякденному житті, а хтось підписував їх в комерційних цілях. Сьогодні я хочу підняти тему саме про бізнес договори і поділитися способами зниження ризиків при їх підписанні.

Докладніше
04.03.2016
ІНДЕКСАЦІЯ ЦІНИ В ДОГОВОРІ – САНКЦІЯ ЧИ СКЛАДОВА ЦІНИ?

Зазвичай господарська діяльність здійснюється з метою одержання прибутку та для досягнення економічних і соціальних результатів, тож істотною умовою більшості договорів є ціна. Згідно статті 632 ЦК України ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін.

Докладніше