Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ СЕРТИФІКАТОМ

на безкоштовне отримання юридичного супроводу господарської діяльності підприємства (юридичний аутсорсинг)

 

Володар сертифікату на безкоштовній основі протягом терміну зазначеного в ньому отримує повний спектр юридичних послуг у всіх сферах права, в тому числі:

  • усні та письмові консультації з усіх юридичних питань, правовий аналіз ситуації, розробка варіантів вирішення спірних ситуацій, ознайомлення з нововведеннями у чинному законодавстві;
  • складання, правовий аналіз договорів (в тому числі зовнішньоекономічних), складання протоколів узгодження розбіжностей, додаткових угод, претензійна робота, підготовка відповідей контрагентам;
  • ведення процедури досудового врегулювання спорів, розробка стратегії захисту порушених прав і законних інтересів в суді, підготовка процесуальних документів будь-якої складності, представлення інтересів в суді та інших державних органах;
  • підготовка документів та реєстрація суб’єктів підприємницької діяльності, реєстрація змін і припинення діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, отримання документів з єдиних державних реєстрів України.

 

Для того щоб команда юристів Юридичної компанії «Право Гарант» приступили до виконання Вашого завдання, Вам необхідно звернутися із заявкою на адресу електронної пошти: office@pravogarant.com.ua. У листі має бути зазначено питання або ​​завдання, при цьому рекомендуємо Вам надати нашим юристам максимальну кількість інформації, а також копії документів, які стосуються конкретно поставленого завдання. Крім того, при подачі заявки вкажіть ім’я та контакти відповідальної особи з Вашого боку (телефон, E-mail).

Протягом 15 хвилин адміністратор розподілить Ваше завдання на юриста і встановить терміни виконання роботи. У разі виникнення у фахівця нашої компанії додаткових питань при виконанні Вашого завдання, він зв’яжеться з Вами або з відповідальною особою, яку Ви вказали в заявці. У разі, якщо ви потребуєте в оперативному вирішенні поставленого завдання, Ви можете вказати свої побажання в заявці і термін виконання роботи буде скорочений.

По закінченню встановлених термінів – Ви отримаєте якісно виконану роботу. Якщо у Вас виникнуть додаткові побажання і рекомендації, Ви можете звернутися або через адміністратора (шляхом відправки запиту на основну адресу електронної пошти), або безпосередньо до фахівця, який виконував Ваше завдання (його контакти будуть вказані в листі, в якому Ви отримаєте виконану роботу).