Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ

ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО

ХТО ВОЛОДІЄ ЗЕМЛЕЮ?

Право власності на землю є основою земельних правовідносин, оскільки саме воно визначає їх зміст. Власник, здійснюючи своє право, володіє, користується і розпоряджується землею згідно встановлених законом норм і правил. Обов’язки власника залежать від категорії його землі.
Коли власник передає частину свого права іншим особам, то виникають правовідносини, в яких підхід до вирішення земельного питання багато в чому буде залежати від того, ким є власник: суб’єктом приватного права (фіз. / юр. особа), державою або територіальною громадою.

ЯКЩО ВЛАСНИК – ДЕРЖАВА АБО ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

У практиці використання та придбання земельних ділянок найбільш складними є випадки, в яких реалізуються права держави як власника землі. Управлінський державний орган, як і будь-який інший власник, має право повного володіння землею і за законом уповноважений давати ті чи інші вказівки землекористувачу, добиватися від нього відповідних дій або контролювати його поведінку. За визначенням, держава, як і інші власники землі, зобов’язані будувати свої відносини з користувачами на землю на взаємовигідних умовах, однак на ділі трапляється так, що посадові особи ігнорують законні інтереси землекористувача, зловживають наділеними правами і нехтують економічними законами, не рахуючись з нормами права.

МЫ ПРЕДОСТАВЛЯЕМ КВАЛИФИЦИРОВАННУЮ ЮРИДИЧЕСКУЮ ПОМОЩЬ КАК ФИЗИЧЕСКИМ ТА И ЮРИДИЧЕСКИМ ЛИЦАМ ПО ЗАЩИТЕ ИХ ПРАВ И ИНТЕРЕСОВ, СВЯЗАННЫХ С ПРАВОМ СОБСТВЕННОСТИ И ПРАВОМ ПОЛЬЗОВАНИЯ ЗЕМЕЛЬНЫМИ УЧАСТКАМИ.

ДО НАШИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА ВІДНОСЯТЬСЯ:

  • Консультації з питань земельного законодавства.
  • Допомога при визначенні порядку користування земельною ділянкою.
  • Відновлення та визначення меж земельної ділянки.
  • Допомога при усуненні перешкод у користуванні земельною ділянкою.
  • Правовий аналіз ситуації, розробка та супровід укладення договорів оренди земельної ділянки.
  • Правовий аналіз та супровід договорів купівлі-продажу земельної ділянки.
  • Представництво інтересів в суді, органах місцевого самоврядування та інших органах державної влади з питань, пов’язаних із землею;
  • Інші питання земельних правовідносин.