Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ

ТЕНДЕРНИЙ СУПРОВІД

Завжди роби більше, ніж від тебе очікують.

Денис Чухалов

Керівник філії у м. Дніпро

Краса юриспруденції полягає в можливості оскаржувати будь-яку заяву будь-якої людини, при яких би обставинах і в якій би формі воно не було зроблено.

Валерія Лещенко

Старший юрист

УЧАСТЬ У ПРОЦЕДУРАХ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ АБО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

У грудні 2015 року було прийнято Закон України «Про публічні закупівлі», а з введенням його в дію в 2016 році почалася масштабна реформа порядку проведення закупівель за державні кошти.

 

З цього моменту у малого і середнього бізнесу з’явилася відмінна можливість збільшити обсяги продажів за рахунок великих державних замовлень. На сьогоднішній день стати учасником електронних закупівель може будь-яке підприємство. Все, що потрібно – доступ до інтернету та можливість виконати умови, висунуті замовником.

 

Але, не дивлячись на деякі поліпшення, все ще залишилося безліч неврегульованих моментів, що навіть зараз призводить до значної кількості спорів між учасниками і замовниками закупівель.

 

Якщо Ви зіткнулися з нерозумінням деяких умов тендерної документації, Ви ризикуєте бути дискваліфікованими через ненадання того чи іншого документа.

 

Якщо Вас вже дискваліфікували або визначили переможцем Вашого конкурента, то Ви можете втратити шанс оскаржити таке рішення і дії Замовника просто тому що точно не знаєте, чи правомірно Вас «відхилили» і куди «скаржитися».

БАЖАЄТЕ ВИГРАТИ ТЕНДЕР І ДОСЯГТИ МАКСИМАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ ВІД ЗАКУПІВЛІ?

Для того щоб не потрапити у вкрай невигідне для Вашого підприємства становище, дуже важливо своєчасно звернутися до відповідного фахівця.

 

В компанії Право Гарант послуги з тендерного супроводу Вашої діяльності надають досвідчені спеціалісти, які пройшли додаткове профільне навчання, і готові реалізувати та захищати Ваші інтереси як учасника торгів на практиці.

 

Ми своєчасно інформуємо наших Клієнтів щодо нововведень в законодавстві про державні закупівлі, консультуємо з питань підготовки тендерної пропозиції без помилок, виявляємо і нівелюємо ризики, які можуть виникнути в процесі проведення закупівлі, а також успішно оскаржуємо неправомірні рішення і дії замовника під час проведення торгів.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

1.КОНСУЛЬТАЦІЇ НА СТАДІЇ ПІДГОТОВКИ ДО УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРІ ЗАКУПІВЛІ

 

 • надання відповідей на організаційно-правові питання, що виникають в ході підготовки до участі в закупівлі;
 • аналіз потенціалу підприємства щодо участі у процедурі закупівлі;
 • пошук інформації про процедуру закупівлі на торгових майданчиках системи ProZorrо, а також аналіз доброчесності замовника через доступні модулі аналітики.

 

2.АНАЛІЗ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЗАМОВНИКА

 

 • моніторинг дотримання порядку оприлюднення Замовником інформації в процедурі закупівлі, в тому числі правильності складання документів;
 • детальний аналіз тендерної документації на предмет відповідності законодавству України (аналіз правомірності вимог Замовника);
 • аналіз і виявлення ризиків для учасника процедури закупівлі (в тому числі в сфері вимоги про надання тендерного забезпечення);
 • підготовка запитів, пропозицій, вимог Замовнику щодо внесення змін до тендерної документації (в тому числі щодо усунення дискримінаційних та інших умов, які не
 • відповідають законодавству у сфері державних закупівель).

 

3.АНАЛІЗ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ КЛІЄНТА

 

 • аналіз тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі на відповідність умовам тендерної документації Замовника;
 • складання переліку невідповідностей і пропонування шляхів їх усунення;
 • виявлення підстав для відхилення тендерної пропозиції;
 • надання рекомендацій щодо усунення недоліків тендерної пропозиції (при наявності).

 

4.АНАЛІЗ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ КОНКУРЕНТА

 

 • вивчення тендерних пропозицій учасників процедури закупівлі та виявлення підстав для їх відхилення (дискваліфікації);
 • підготовка звернення до Замовника процедури закупівлі щодо невідповідності тендерної пропозиції конкурента вимогам тендерної документації.

 

5.ОСКАРЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ

 

 • підготовка звернень та вимог до Замовника щодо порушення порядку проведення процедури закупівлі;
 • підготовка скарг на рішення, дії та / або бездіяльність Замовника в орган оскарження (Антимонопольний комітет України);
 • оскарження порушень прав і інтересів учасника процедури закупівлі в судовому порядку.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З УСПІШНИМИ КЕЙСАМИ ПРАВО ГАРАНТ З ТЕНДЕРНОГО СУПРОВІДУ:

🌟Оскарження тендера в суді