Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ

ОСКАРЖЕННЯ ТЕНДЕРА В СУДІ

Фахівцями Право Гарант були успішно захищені інтереси крупного будівельного підприємства в справі про визнання недійсним та скасування результатів конкурсу, та договору, укладеного на підставі проведеного конкурсу (торгів) на суму понад 18 млн. грн.

У 2015 році Міністерством оборони України був опублікований конкурс, на закупівлю житла в різних областях України.

Будівельне підприємство було учасником конкурсу і, в процесі подачі пропозицій, їми було подано найбільш економічно вигідна конкурсна пропозиція. В подальшому, між нашим клієнтом і Міністерством оборони України було укладено договір на придбання житла на умовах пайової участі.

Однак, після підписання та виконання сторонами в повному обсязі зобов’язань за договором, Військовою прокуратурою в 2017 році був ініційований судовий процес. Підставою для якого, на думку останнього, була невідповідність конкурсної пропозиції умовам затвердженої конкурсної документації, в результаті чого понад 18 млн. грн. бюджетних коштів було витрачено незаконно.

В процесі судового розгляду фахівцями нашої компанії була доведена правомірність рішення конкурсної комісії та законність договору, укладеного між сторонами на придбання житла на умовах пайової участі, що знайшло своє відображення в рішеннях судів.

У червні 2018 року Верховний Суд остаточно поставив крапку в цій справі, підтвердивши законність укладення договору, а також правову позицію викладену юристами Право Гарант.

Над розробкою стратегії і тактики ведення справи, працювала команда Право Гарант під керівництвом старших партнерів Анастасії Доброчінської та Дениса Чухалова.

У ВАС СХОЖА ПРОБЛЕМА? БАЖАЄТЕ ОСКАРЖИТИ НЕПРАВОМІРНІ РІШЕННЯ В СУДІ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З ФАХІВЦЯМИ ПРАВО ГАРАНТ В КИЄВІ, ДНІПРІ АБО ЗАПОРІЖЖІ ДЛЯ ДЕТАЛЬНОГО АНАЛІЗУ ВАШОЇ СИТУАЦІЇ: +380 68 447 72 77

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn