Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ

СУПРОВІД ПЕРЕВІРОК КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ

ВІЗИТ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ — НЕМИНУЧІСТЬ, ДО ЯКОЇ МОЖНА ПІДГОТУВАТИСЯ!

Незважаючи на істотне скорочення останнім часом кількості контролюючих органів, зустрічей з перевіряючими все одно не уникнути. Так склалося, що візит представників контролюючих органів на підприємство стає вельми неприємною подією для керівництва.

Непоінформованість про власні права, зловживання повноваженнями з боку перевіряючих, відсутність чітко узгодженої поведінки працівників підприємства та їх розгубленість можуть обернутися для Вас значними матеріальними втратами у вигляді сплати штрафів і моральним дискомфортом.

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ УНИКНУТИ ТАКИХ НЕПРИЄМНОСТЕЙ, МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ:

  • підготовку та узгодження алгоритму дій адміністрації підприємства і його працівників при проведенні перевірок;
  • представництво інтересів і повний юридичний супровід проведення перевірок, особиста присутність юриста;
  • оскарження дій, рішень або інших актів реагування контролюючих органів під час і після проведення відповідної перевірки;
  • представництво інтересів у судах всіх рівнів у спорах із контролюючими органами;
  • представлення інтересів посадових осіб підприємства в справах про адміністративні правопорушення за результатами перевірки.

ЗАВЖДИ ПРИЙДЕМО НА ДОПОМОГУ!

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії стануть надійними помічниками й захисниками в боротьбі з необгрунтованими вимогами контролюючих органів і допоможуть попередити перевищення встановлених законом повноважень з боку посадових осіб-перевіряючих.