Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ

ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ В СУДІ, ВИКОНАВЧІЙ СЛУЖБІ

НЕОБХІДНІСТЬ ЮРИСТА

Якщо життєва ситуація змусила Вас звернутися до суду для захисту своїх прав та інтересів або навпаки, Ви змушені не по своїй волі брати участь у судовому засіданні в якості відповідача з метою спростувати необґрунтовані претензії з боку сусіда, колишньої дружини / чоловіка, роботодавця і т.д. без професійної допомоги юриста Вам не обійтися.

Посудіть самі – відпросившись з роботи, Ви приходите в судовий процес і толком не знаєте що робити і як поводитися. Щоб не відчувати себе ніяково, не витрачати час, сили, щоразу не долати небажання спілкуватися з Вашим опонентом у судовому процесі – найкраще звернутися до професіонала, який знає всі тонкощі судового процесу, вміє швидко і правильно реагувати на репліки опонента, правильно поставити запитання під час слухання справи, тонко і вміло з акцентувати увагу суду на важливих для справи деталях.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Звернення за допомогою до професіоналів дозволяє Вам не змінювати звичайний спосіб життя, не підлаштовувати плани під судові засідання, спокійно їхати у відрядження чи відпустку без ризику зірвати судове засідання тим самим затягнути процес розгляду справи.

Якщо ж все ж таки Ви з нелегким боєм отримали на руки довгоочікуване рішення суду – виникає питання: «Що ж робити далі?».

РАБОТА С ПРОФЕССИОНАЛАМИ

Наші юристи і в такому випадку готові прийти Вам на допомогу. Вони пояснять суть прийнятого судом рішення, підготують і отримають всі необхідні документи для звернення у виконавчу службу. Також не менш важливим є контроль виконання рішення, адже, як показує практика, в процесі виконання рішення завжди виникають ті чи інші обставини, які можуть затягнути процес його виконання або зробити його взагалі не можливим. У таких ситуаціях дуже важлива швидкість і чіткість у прийнятті рішення, своєчасність реакції на обставини.

Наші юристи представляють інтереси клієнтів як свої власні!

Звертаючись в Право Гарант, Ви можете бути впевнені, що рішення суду “не покриється пилом” і буде доведено до логічного завершення.