Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ КОЖНОМУ РОБОТОДАВЦЮ?

Як документально грамотно та правильно прийняти на роботу або звільнити працівника? Як скоротити штат, не порушуючи при цьому законодавство? Чи потрібно подавати списки до військкомату? Як вести себе, якщо представники військкомату прийшли на підприємство? Як мінімізувати витрати компанії на оплату податків по працівникам? Кожен роботодавець майже щодня стикається з такими запитаннями. І це лише менша частина з «наболілих» питань.

МИ ЗНАЄМО, ЯК ВАМ ДОПОМОГТИ

Юридична компанія «Право Гарант» надає консультації з усіх питань у сфері трудового права, як робітникам, так і роботодавцям, щодо стандартних і нестандартних ситуацій. В тому числі і з питань правильної поведінки при мобілізації працівників і власників компанії.

Своєчасна юридична консультація спеціаліста з трудового права дає можливість правильно оформити трудові відносини з самого початку, що допоможе уникнути неприємних ситуацій в майбутньому і зменшить ризики для обох сторін. Більш того, правильно складені документи дозволяють в подальшому не доводити ситуацію до розгляду в суді, а якщо трудовий спір все-таки виникне, то вирішити його з мінімальними втратами буде набагато простіше.

УСНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!

Консультації, що потребують додаткового опрацювання нормативної бази, та письмові консультації надаються на платній основі за прийнятними цінами.
Звертайтеся, ми допоможемо Вам прийняти правильне рішення!