Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ

ТРЕНІНГ З ЮРИДИЧНИХ АСПЕКТІВ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

Цієї осені, в рамках програми “МИ – ЦЕ МІСТО 2018” від ПАТ “ЗАПОРІЖСТАЛЬ”, був запущений проект «Майстерня бізнесу».

Проект орієнтований на категорію городян, які потрапили у важку життєву ситуацію (матері або батьки-одинаки, люди з обмеженими можливостями, українці з числа ВПЛ (вимушено переміщені особи), випускники інтернатних закладів). Основна мета – допомогти цим учасникам почати «свою справу» і поетапно її розвивати.

Право Гарант також запросили стати частиною цього проекту. І 10 листопада 2018 року команда Право Гарант в складі: старшого партнера Надії Загрія, фінансового консультанта Карини Багно, старшого юриста з корпоративного права Андрія Шлецера та старшого юриста по договірному праву Анжеліки Отюської провели тренінг з юридичних аспектів бізнесу в Україні, на якому змогли пояснити «правила гри» на зрозумілій мові.

Під час тренінгу, учасники ознайомилися з першими кроками і порядком реєстрації бізнесу; поговорили про тонкощі ведення бухгалтерського обліку; дізналися, як оформляти трудові відносини без негативних наслідків для свого бізнесу, і як правильно оформити відносини з інвестором.

Хочемо висловити подяку організаторам Olga Svetova Coaching center і Velichko Smart Events за створення таких корисних проектів і за те, що довірили нам таку важливу місію. Було дуже приємно працювати з такою уважною і дійсно зацікавленою в навчанні публікою. Щиро бажаємо всім учасникам проекту досягти поставлених цілей!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn