Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ

ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК ПРАВО ГАРАНТ СТАВ БРЕНДОМ

Кожного дня ми працюємо над тим,  щоб надавати нашим клієнтам та партнерам дійсно якісні та бізнес-оріентовані юридичні послуги. Ми вчимося, ми розвиваємося і з радістю ділимося своїм досвідом та знаннями. Ми маємо гарну ділову репутацію, свій корпоративний стиль та багато клієнтів, що довірили нам свої проблеми та свій бізнес. Плоди нашої інтелектуальної праці надаються клієнтам під брендом, яким ми дійсно пишаємося – Юридична компанія “Право Гарант”.

Але таке поняття як “бренд” існує лише в головах споживачів та самих носіїв бренда, тому прийшов час офіційно заявити про те, що “Право Гарант” – це бренд! З цією метою була зареєстрована торгівельна марка (ТМ) Юридична компанія “Право Гарант”.

Пропонуємо і Вам заявити про унікальність та неповторність Вашої компанії та захистити її від посягань з боку несумлінних конкурентів.

З основних переваг саме РЕЄСТРАЦІЇ ТМ, а не просто позиціонування себе як бренд, можно перелічити наступні: 

  • наявність ТМ вирізнить Вашу компанію поміж конкурентів, виступить гарантією надійності, серйозних намірів та довгостроковості Вашого бізнесу, додасть позитивного іміджу та престижу;
  • дає ексклюзивне право на використання та розпорядження ТМ (логотип, назва, девіз) для данних товарів та послуг на ринку;
  • юридичний захист від подробки (імітації) Ваших товарів чи послуг конкурентами;
  • можливість стати франчайзером;
  • можливість зареєструвати домен в зоні .UA.

Реєстрація торгової марки – не обов’язок, а Ваше право, що надає власнику ТМряд переваг та в якійсь мірі захищає бізнес. Якщо в “плані розвитку” Вашої компанії все ж таки є такий пункт як реєстрація торгівельної марки, то не варто відкладати його “на потім”, адже хтось може виявитися сміливіше, бистріше, хитріше та зареєструвати таку саму ТМ раніше за Вас.

В свою чергу будемо раді відповісти на всі Ваші питання стосовно реєстрації ТМ, а також допоможемо оформити та подати заявку на реєстрацію ТМ.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn