Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ
09.10.2017
ЯК МИ ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ЮРИСТА. АБО ЧИ ГОТОВІ ВИ ПРИЙНЯТИ PRAVO GARANT CHALLENGE?

В цьому році ми хотіли якось по особливому відзначити День Юриста, тому підготовку до професійного свята почали ще в липні. Було прийнято одноголосне рішення - нам потрібна гра! Але не звичайна, а та, яка одночасно реалізує наступні завдання: тимбілдинг, «прокачування» знань в сфері юриспруденції, підвищення взаєморозуміння між юристами (а іноді і розуміння один одного без слів) і гарний настрій до наступного свята.

Докладніше
19.07.2017
ВИГРАВАЙТЕ ТЕНДЕР З НАМИ! – ВІДКРИТТЯ НОВОЇ ПРАКТИКИ ЮК ПРАВО ГАРАНТ

У юридичній компанії Право Гарант відкрилася нова практика - ТЕНДЕРНИЙ СУПРОВІД. Тепер ми готові ділитися з нашими Клієнтами корисною інформацією про нововведення в законодавстві про державні закупівлі, досвідом у підготовці тендерної пропозиції без помилок, допомагати оскаржити неправомірні дії замовника під час проведення торгів, надавати послуги з коригування умов договору з урахуванням інтересів учасника та вимог замовника.

Докладніше
14.07.2017
КОМПАНІЯ ПРАВО ГАРАНТ ВІДСВЯТКУВАЛА СВІЙ 6-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Ми зростаємо і сьогодні нашій компанії вже 6 років! Це шість років копіткої праці, перемог і поразок, шість років роботи над собою, шість років вдосконалення і відточування професіоналізму !!! Ще далеко не всі цілі досягнуто, и це означає, що нам ще є куди рости і до чого прагнути! Дякуємо нашим клієнтам за довіру і визнання нас надійними партнерами!!

Докладніше
19.09.2016
ОЦІНКА ЯКОСТІ РОБОТИ ПРАВО ГАРАНТ

Було опитано більше 400 клієнтів, які зверталися до нас за вирішенням своїх юридичних питань. В анкеті пропонувалося дати як загальну оцінку роботи компанії, так і оцінку за окремими критеріями (відношення до клієнта, розуміння бізнесу і т.д.) за п'ятибальною шкалою. Так само ми поставили нашим клієнтам 2 головних питання: «Які фактори є вирішальними у виборі юридичного партнера?» І «Чи рекомендували б нас своїм партнерам?»

Докладніше
14.07.2016
ЮК “ПРАВО ГАРАНТ” – 5 РОКІВ!

Спочатку виникло бажання, бажання робити те, що ти дійсно любиш і при цьому приносити користь оточуючим. Так, 14 липня 2011 року в місті Запоріжжя з’явилася юридична компанія «Право Гарант», що складалася всього з однієї людини – Романа Загрія.

Докладніше
14.06.2016
ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК ПРАВО ГАРАНТ СТАВ БРЕНДОМ

Кожного дня ми працюємо над тим,  щоб надавати нашим клієнтам та партнерам дійсно якісні та бізнес-оріентовані юридичні послуги. Ми вчимося, […]

Докладніше
10.09.2015
ФІЛІЯ ЮК «ПРАВО ГАРАНТ» У МІСТІ ДНІПРО

За 4 роки роботи Право Гарант став однією з лідируючих юридичних компаній міста Запоріжжя, нами накопичений величезний досвід, яким ми з радістю ділимося з Вами кожен день.

Докладніше
03.06.2015
ДОСЯГНЕННЯ В СУДІ ЗА ТРАВЕНЬ 2015 (АБО Є ЧИМ ПИШАТИСЯ!)

Юристи ЮК «Право Гарант» в травні 2015 року взяли участь в більш ніж 50 судових засіданнях в понад 25 справах, які проходили в судах міста Запоріжжя (Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя, Жовтневий районний суд м. Запоріжжя, Запорізький районний суд Запорізької області, Запорізький окружний адміністративний суд, Господарський суд Запорізької області) м. Київ (Господарський суд міста Києва, Київський апеляційний господарський суд), м. Дніпропетровськ (Господарський суд Дніпропетровської області, Дніпропетровський апеляційний господарський суд), м. Харків (Харківський апеляційний господарський суд), м. Одеса (Господарський суд Одеської області).

Докладніше
23.04.2015
ПАРТНЕРСЬКА БІЗНЕС – ЗУСТРІЧ

23 квітня 2015 року в Запоріжжі компанія SIMPLE і Європейська Асоціацію Розвитку Бізнесу (ЕАРБ), успішно провели ПАРТНЕРСЬКУ БІЗНЕС-ЗУСТРІЧ, в Ресторані “Времена года” готелю Intourist. Роман Загрія був спікером від компанії ЮК “Право Гарант” і розкривав тему “ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ ОПОДАТКУВАННЯ 2015″

Докладніше