Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ
02.04.2019
PRAVO GARANT ВИСТУПИВ ПАРТНЕРОМ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ «ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ. BEPS. ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ»

Форум пройшов за участі представників Верховної ради України, національного банку України, міністерства фінансів України та державної фіскальної служби України, які розповіли що чекає на бізнес у 2019 році з введенням плану BEPS та висвітлили плюси та мінуси валютної лібералізації.

Докладніше
06.03.2019
МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З КОМІТЕТОМ АПУ З ПОДАТКОВОГО ТА МИТНОГО ПРАВА

5 березня 2019 року компанія PRAVO GARANT підписала меморандум про співпрацю з комітетом АПУ з податкового та митного права. Вибір комітету АПУ для співпраці був не випадковим, адже керуючий партнер PRAVO GARANT, Роман Загрія, є фахівцем саме у податковому праві, тому, як практикуючий адвокат, бачить проблеми недосконалості законодавства із середини та зацікавлений у їх усуненні.

Докладніше
05.12.2018
ПРАВО ГАРАНТ В ТОП-100 ПРОВІДНИХ ЮРИДИЧНИХ КОМПАНІЙ УКРАЇНИ

4 грудня видавництво «Юридична практика» опублікувала результати Всеукраїнського щорічного дослідження, а саме рейтинг провідних юридичних компаній України в 2018 році. І ми пишаємося тим, що компанії Право Гарант вдалося увійти в сотню кращих!

Докладніше
11.11.2018
ТРЕНІНГ З ЮРИДИЧНИХ АСПЕКТІВ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

В рамках програми "МИ - ЦЕ МІСТО 2018" від ПАТ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ", був запущений проект «Майстерня бізнесу». Право Гарант також запросили стати частиною цього проекту. Тож, 10 листопада 2018 року команда Право Гарант розкривала юридичні аспекти ведення бізнесу в Україні.

Докладніше
23.10.2018
ДЕБЮТНА ГРА ПРАВО ГАРАНТ І СРІБЛО В КОРПОРАТИВНІЙ ЛІЗІ

20 жовтня 2018 року відбувся II турнір з міні-футболу серед юристів на кубок «Юрпрактика». У турнірі брало участь 9 команд - представників юридичного ринку. Футбольна команда Право Гарант також прийняла в ньому участь і принесла компанії срібло! Для нашої команди це була дебютна гра...

Докладніше
08.10.2018
ДЕНЬ ЮРИСТА 2018 – НОВІ ЦІЛІ ВСТАНОВЛЕНО!

Сьогодні в офісі Право Гарант святкова атмосфера! Адже ми відзначаємо ДЕНЬ ЮРИСТА! Цього року ми підготували для нашого керуючого партнера Романа Загрія особливий подарунок...

Докладніше
21.09.2018
ЩО ДАЛА НАМ УЧАСТЬ В BOSCO CONFERENCE INVESTPRO UKRAINE

19 - 20 вересня старший партнер Право Гарант Анастасія Доброчінська взяла участь в Bosco Conference InvestPro Ukraine, Kyiv 2018. Цей форум показав, що тема міжнародних фінансів актуальна на сьогодні, як і потреби бізнесу в інвестуванні на міжнародний ринок, створення зарубіжних компаній, відкриття рахунків в іноземних банках, здійсненні розрахунків.

Докладніше
14.07.2018
7 ФАКТІВ ПРО ПРАВО ГАРАНТ НА 7-ИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Сьогодні компанії Право Гарант виповнюється 7 років! І хоч це не кругла дата, та цифра 7 дуже важлива для нас! 7 - НАШЕ ЩАСЛИВЕ ЧИСЛО: день народження керуючого партнера - 7-го числа, в коді ЄДРПОУ компанії - чотири сімки, в корпоративному номері телефону - чотири сімки, компанія зареєстрована в сьомий місяць року, внутрішній телефон керуючого партнера Право Гарант - 777, так само сімки присутні і в автомобільних номерах партнерів компанії.

Докладніше
06.07.2018
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ «ВІЗЬМИ СОБАКУ НА РОБОТУ». ЯК ЦЕ БУЛО В ПРАВО ГАРАНТ?

У 2017 році до акції "Візьми собаку на роботу" приєдналося 50 компаній з 15 міст України. Цього року вдалося встановити новий рекорд. За попередніми даними компанії з понад 20-ти (!) Міст по всій Україні беруть участь в акції.

Докладніше
25.06.2018
ПРАКТИКУМ ПО ЗЕД-КОНТРАКТАМ. +1 В СКАРБНИЧКУ НАВИЧОК

Світ не стоїть на місці і для того, щоб завжди бути на крок попереду, необхідно освоювати нові знання. Тому, компанія Право Гарант активно займається розвитком своїх співробітників. Минулого тижня фахівець відділу по договірному праву, старший юрист Анжеліка Отюськая підвищувала кваліфікацію, взявши участь в практикумі на тему: «ЗЕД-контракти.

Докладніше
13.06.2018
РЕЗУЛЬТАТИ ПРЕКТУ “ДОСЯГАЙ БІЛЬШОГО”

Ця весна була унікальна, і не тільки своєю погодою! 18.03.2018 року в рамках каталогу Жіноче співтовариство "Women's network" стартував соціальний проект для прекрасної половини міста Запоріжжя "ДОСЯГАЙ БІЛЬШОГО!" Головна мета - допомогти жінкам досягти більшого в їх діяльності, сформувати в місті культуру саморозвитку жінок і розуміння того, що жінка може бути успішною в будь-якому віці і в будь-якій сфері.

Докладніше
27.04.2018
ЮРИДИЧНА ПРЕМІЯ 2018 – ПРАВО ГАРАНТ У ЧИСЛІ ФІНАЛІСТІВ

26 квітня 2018 року провідні юристи та юридичні компанії України завмерли в очікуванні результатів засідання Номінаційної комісії «Юридична премія 2018 року», де були визначені фіналісти Legal Awards 2018. І ось, результати оприлюднені...

Докладніше
01.03.2018
НОВИЙ ОФІС ПРАВО ГАРАН В КИЄВІ

Наша головна реклама - це задоволені клієнти, і ми дуже раді, що з кожним роком таких клієнтів стає все більше. Саме завдяки їм ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо рости! За останній рік значно збільшилася кількість звернень в Право Гарант від київських компанії. Також у багатьох клієнтів із Запоріжжя та Дніпра є офіси в Києві чи інші процеси, що вимагають участі наших юристів.

Докладніше
09.10.2017
ЯК МИ ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ЮРИСТА. АБО ЧИ ГОТОВІ ВИ ПРИЙНЯТИ PRAVO GARANT CHALLENGE?

В цьому році ми хотіли якось по особливому відзначити День Юриста, тому підготовку до професійного свята почали ще в липні. Було прийнято одноголосне рішення - нам потрібна гра! Але не звичайна, а та, яка одночасно реалізує наступні завдання: тимбілдинг, «прокачування» знань в сфері юриспруденції, підвищення взаєморозуміння між юристами (а іноді і розуміння один одного без слів) і гарний настрій до наступного свята.

Докладніше
19.07.2017
ВИГРАВАЙТЕ ТЕНДЕР З НАМИ! – ВІДКРИТТЯ НОВОЇ ПРАКТИКИ ЮК ПРАВО ГАРАНТ

У юридичній компанії Право Гарант відкрилася нова практика - ТЕНДЕРНИЙ СУПРОВІД. Тепер ми готові ділитися з нашими Клієнтами корисною інформацією про нововведення в законодавстві про державні закупівлі, досвідом у підготовці тендерної пропозиції без помилок, допомагати оскаржити неправомірні дії замовника під час проведення торгів, надавати послуги з коригування умов договору з урахуванням інтересів учасника та вимог замовника.

Докладніше
14.07.2017
КОМПАНІЯ ПРАВО ГАРАНТ ВІДСВЯТКУВАЛА СВІЙ 6-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Ми зростаємо і сьогодні нашій компанії вже 6 років! Це шість років копіткої праці, перемог і поразок, шість років роботи над собою, шість років вдосконалення і відточування професіоналізму !!! Ще далеко не всі цілі досягнуто, и це означає, що нам ще є куди рости і до чого прагнути! Дякуємо нашим клієнтам за довіру і визнання нас надійними партнерами!!

Докладніше
19.09.2016
ОЦІНКА ЯКОСТІ РОБОТИ ПРАВО ГАРАНТ

Було опитано більше 400 клієнтів, які зверталися до нас за вирішенням своїх юридичних питань. В анкеті пропонувалося дати як загальну оцінку роботи компанії, так і оцінку за окремими критеріями (відношення до клієнта, розуміння бізнесу і т.д.) за п'ятибальною шкалою. Так само ми поставили нашим клієнтам 2 головних питання: «Які фактори є вирішальними у виборі юридичного партнера?» І «Чи рекомендували б нас своїм партнерам?»

Докладніше
14.07.2016
ЮК “ПРАВО ГАРАНТ” – 5 РОКІВ!

Спочатку виникло бажання, бажання робити те, що ти дійсно любиш і при цьому приносити користь оточуючим. Так, 14 липня 2011 року в місті Запоріжжя з’явилася юридична компанія «Право Гарант», що складалася всього з однієї людини – Романа Загрія.

Докладніше
14.06.2016
ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК ПРАВО ГАРАНТ СТАВ БРЕНДОМ

Кожного дня ми працюємо над тим,  щоб надавати нашим клієнтам та партнерам дійсно якісні та бізнес-оріентовані юридичні послуги. Ми вчимося, […]

Докладніше
10.09.2015
ФІЛІЯ ЮК «ПРАВО ГАРАНТ» У МІСТІ ДНІПРО

За 4 роки роботи Право Гарант став однією з лідируючих юридичних компаній міста Запоріжжя, нами накопичений величезний досвід, яким ми з радістю ділимося з Вами кожен день.

Докладніше
03.06.2015
ДОСЯГНЕННЯ В СУДІ ЗА ТРАВЕНЬ 2015 (АБО Є ЧИМ ПИШАТИСЯ!)

Юристи ЮК «Право Гарант» в травні 2015 року взяли участь в більш ніж 50 судових засіданнях в понад 25 справах, які проходили в судах міста Запоріжжя (Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя, Жовтневий районний суд м. Запоріжжя, Запорізький районний суд Запорізької області, Запорізький окружний адміністративний суд, Господарський суд Запорізької області) м. Київ (Господарський суд міста Києва, Київський апеляційний господарський суд), м. Дніпропетровськ (Господарський суд Дніпропетровської області, Дніпропетровський апеляційний господарський суд), м. Харків (Харківський апеляційний господарський суд), м. Одеса (Господарський суд Одеської області).

Докладніше
23.04.2015
ПАРТНЕРСЬКА БІЗНЕС – ЗУСТРІЧ

23 квітня 2015 року в Запоріжжі компанія SIMPLE і Європейська Асоціацію Розвитку Бізнесу (ЕАРБ), успішно провели ПАРТНЕРСЬКУ БІЗНЕС-ЗУСТРІЧ, в Ресторані “Времена года” готелю Intourist. Роман Загрія був спікером від компанії ЮК “Право Гарант” і розкривав тему “ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ ОПОДАТКУВАННЯ 2015″

Докладніше