Запоріжжя+38 (061) 228-41-81
Дніпро+38 (056) 790-41-81
МЕНЮ
21.02.2018
«БЛОКУВАННЯ» ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ: ДО ЧОГО ПРИЗВЕЛА РЕФОРМА

Функціонування системи моніторингу і зупинення реєстрації ПН/РК протягом останнього півроку викликало велику кількість заперечень, як з боку представників українського бізнесу, так і з боку юридичної спільноти. Задекларована боротьба зі «схемним» податковим кредитом нічого, крім проблем сумлінним платникам податків, не принесла.

Докладніше
13.08.2017
ПОДАТКОВИЙ КОМПРОМІС В УКРАЇНІ

25 грудня 2014 року Верховна рада України прийняла Закон України № 63-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу». Президент України П. Порошенко підписав вказаний Закон 13 січня 2015 року, а тому на часі його публікування та набрання чинності.

Докладніше
15.09.2016
АУТСОРСИНГ І АУТСТАФФІНГ – В ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

Аутсорсинг і аутстаффінг – два іноземних терміна, які вже протягом кількох років активно впроваджуються в бізнес-середовище України. Незважаючи на те, що ще якихось 7-10 років тому з даним терміном не були знайомі навіть досвідчені керівники, то вже зараз багато компаній успішно застосовують такі «стосунки» на практиці.

Докладніше
18.08.2016
POKEMON GO «ПОЗА ЗАКОНОМ»

Гра з доповненою реальністю Pokemon Go вже встигла заполонити собою весь світ і залучила абсолютно всіх: багатіїв і жебраків, високопоставлених чиновників і звичайних геймерів. Таке масове божевілля має свої наслідки: як позитивні, так і негативні.

Докладніше
13.08.2016
БАНКРУТСТВО – ГРОШОВА НЕСПРОМОЖНІСТЬ?

В наш час про банкрутство українських суб’єктів господарської діяльності (юридичних осіб) доводиться говорити не тільки теоретично. Дане явище все частіше зустрічає на практиці, у зв’язку з кризовим станом економіки держави. На якій би стадії розвитку не перебувала юридична особа, завжди можуть виникнути підстави чи причини, які будуть слугувати банкрутству. Інколи відбувається і таке, що новостворене підприємство зазнає банкрутства з причини невірно розрахованої стратегії її власників, або помилок у роботі керівництва, невірних бухгалтерських розрахунках чи некомпетентних юристах.

Докладніше
13.08.2016
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕКЛАДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО – ПРАВОВИХ ФОРМ

У процесі ведення господарської діяльності, великі компанії України досить часто виходять на зарубіжний ринок, завойовуючи його своїми товарами та послугами. Але, при перекладі ділової документації, як правило, стикаються з проблемою перекладу організаційно-правових форм підприємств, особливо, якщо це скорочення.

Докладніше
30.05.2016
ЛАЙФХАКИ ВІД ЮРИСТІВ. №1 ДОГОВОРИ З ВАШИМИ ПАРТНЕРАМИ

Всі ми хоч раз у своєму житті підписували якийсь Договір. Хтось підписував Договір в повсякденному житті, а хтось підписував їх в комерційних цілях. Сьогодні я хочу підняти тему саме про бізнес договори і поділитися способами зниження ризиків при їх підписанні.

Докладніше
04.03.2016
ІНДЕКСАЦІЯ ЦІНИ В ДОГОВОРІ – САНКЦІЯ ЧИ СКЛАДОВА ЦІНИ?

Зазвичай господарська діяльність здійснюється з метою одержання прибутку та для досягнення економічних і соціальних результатів, тож істотною умовою більшості договорів є ціна. Згідно статті 632 ЦК України ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін.

Докладніше
02.02.2016
АЛЬТЕРНАТИВНА ЛІКВІДАЦІЯ: ДОБРЕ ЧИ ПОГАНО?

Станом на сьогоднішній день, зареєструвати ТОВ або ПП в Україні не становить особливих труднощів і знань, проте утримати бізнес «на плаву» і зробити його прибутковим не кожному законослухняному громадянину під силу. У зв’язку з цим, трапляється й таке, що діяльність підприємства (ТОВ, ПП) стає непродуктивним, зростає заборгованість перед кредиторами, зменшується прибуток і власник все частіше замислюється ліквідувати нерентабельний бізнес з боргами і звичайно з мінімальними для себе ризиками.

Докладніше
20.12.2015
КОРПОРАТИВНІ СПОРИ, ЯК ЧАСТИНА ДІЯЛЬНОСТІ ГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА

На сьогоднішній день питання, щодо корпоративного законодавства, корпоративного управління і корпоративного права в цілому, викликають все більший інтерес. Права та законні інтереси учасників корпоративного спору, які вони прагнуть захистити в суді, не існують самі по собі, а входять у склад певних матеріальних правовідносин, які називають корпоративними правовідносинами.

Докладніше
20.07.2015
РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ ІНОЗЕМЦЕМ В УКРАЇНІ

Стаття 26 Конституції України наділяє іноземних громадян та осіб без громадянства, що прибули в Україну на законних підставах, тими ж самими правами, свободами і обов’язками, як і резидентів України. Виходячи з цього, іноземець, у якого є реєстрація за місцем перебування, або вид на проживання, може займатися комерційною діяльністю на території України.

Докладніше
20.05.2015
ЗАТ, ВАТ, ПАТ І ПРАТ – В ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

Акціонерне товариство – це один з видів господарського товариства, статутний капітал якого, розділений на певну кількість акцій. Ці акції в свою чергу, є свідченням права власності учасників товариства. Товариства поділяються на Закриті (ЗАТ) і Відкриті (ВАТ) (точніше Приватні та Публічні, але про все по порядку).

Докладніше
14.03.2015
ПРИДБАТИ ГОТОВУ ФІРМУ АБО ЗАРЕЄСТРУВАТИ НОВУ? ЩО ОБРАТИ?

Звичайно ж з першого погляду здається що придбати готову фірму набагато простіше, швидше і вигідніше ніж зареєструвати нову юридичну особу. Але в даній ситуації, потрібно бути дуже обережним та уважним, тому що на кожному етапі покупки, Вас може чекати обман.

Докладніше