ТРУДОВЕ ПРАВО

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ КОЖНОМУ РОБОТОДАВЦЮ?

Як документально грамотно та правильно прийняти на роботу або звільнити працівника? Як скоротити штат, не порушуючи при цьому законодавство? Чи потрібно подавати списки до військкомату? Як вести себе, якщо представники військкомату прийшли на підприємство? Як мінімізувати витрати компанії на оплату податків по працівникам? Кожен роботодавець майже щодня стикається з такими запитаннями. І це лише менша частина з «наболілих» питань.

МИ ЗНАЄМО, ЯК ВАМ ДОПОМОГТИ

Юридична компанія PRAVO GARANT надає консультації з усіх питань у сфері трудового права, як робітникам, так і роботодавцям, щодо стандартних і нестандартних ситуацій. 

Своєчасна юридична консультація спеціаліста з трудового права дає можливість правильно оформити трудові відносини з самого початку, що допоможе уникнути неприємних ситуацій в майбутньому і зменшить ризики для обох сторін. Більш того, правильно складені документи дозволяють в подальшому не доводити ситуацію до розгляду в суді, а якщо трудовий спір все-таки виникне, то вирішити його з мінімальними втратами буде набагато простіше.

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних