ТРЕНИНГ З ЮРИДИЧНИХ АСПЕКТІВ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

Цієї осені, в рамках програми «МИ – ЦЕ МІСТО 2018» від ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ», був запущений проект «Майстерня бізнесу».

Проект орієнтований на категорію городян, які потрапили у важку життєву ситуацію (матері або батьки-одинаки, люди з обмеженими можливостями , українці з числа ВПЛ (вимушено переміщені особи), випускники інтернатних закладів). Основна мета – допомогти цим учасникам почати «свою справу» і поетапно її розвинути.

PRAVO GARANT також запросили стати частиною цього проекту. І 10 листопада 2018 року команда PRAVO GARANT в складі: старшого партнера Надії Загрія, фінансового консультанта Карини Багно, старшого юриста з корпоративного права Андрія Шлецера, старшого юриста по договірному праву Анжеліки Отюської провели тренінг з юридичних аспектів бізнесу в Україні, на якому змогли пояснити «правила гри» на зрозумілій мові.

В процесі тренінгу, учасники познайомилися з першими кроками і порядком реєстрації бізнесу; поговорили про тонкощі ведення бухгалтерського обліку; дізналися, як оформляти трудові відносини без негативних наслідків для свого бізнесу, і як правильно оформити відносини з інвестором.

Бажаємо висловити вдячніть організаторам Olga Svetova Coaching center та Velichko Smart Events за створення таких корисних проектів та за те, що довірили нам тау важливу місію. Було дуже приємно працювати з такою уважною та дійсно зацікавленною у навчанні публікою.


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних