ТЕНДЕРНИЙ СУПРОВІД

УЧАСТЬ У ПРОЦЕДУРАХ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ АБО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

У грудні 2015 року було прийнято Закон України «Про публічні закупівлі», а з введенням його в дію в 2016 році почалася масштабна реформа порядку проведення закупівель за державні кошти.

З цього моменту у малого і середнього бізнесу з’явилася можливість збільшити обсяги продажів за рахунок великих державних замовлень. На разі, стати учасником електронних закупівель може будь-яке підприємство. Все, що потрібно – доступ до інтернету та можливість виконати умови, висунуті замовником.

Але, не дивлячись на деякі поліпшення, все ще залишилося безліч неврегульованих моментів, що навіть зараз призводить до значної кількості спорів між учасниками і замовниками закупівель.

Якщо Ви зіткнулися з нерозумінням деяких умов тендерної документації, Ви ризикуєте бути дискваліфікованими через ненадання того чи іншого документа.

Якщо Вас вже дискваліфікували або визначили переможцем Вашого конкурента, то Ви можете втратити шанс оскаржити таке рішення і дії Замовника через те, що точно не знаєте чи правомірно Вас «відхилили» і куди «скаржитися».

Фахівці

БАЖАЄТЕ ВИГРАТИ ТЕНДЕР І ДОСЯГТИ МАКСИМАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ ВІД ЗАКУПІВЛІ?

Для того щоб не потрапити у вкрай невигідне для Вашого підприємства становище, дуже важливо своєчасно звернутися до відповідного фахівця.

В компанії PRAVO GARANT послуги з тендерного супроводу Вашої діяльності надають досвідчені спеціалісти, які пройшли додаткове профільне навчання, і готові реалізувати та захищати Ваші інтереси як учасника торгів на практиці.

Ми своєчасно інформуємо наших Клієнтів щодо нововведень в законодавстві про державні закупівлі, консультуємо з питань підготовки тендерної пропозиції без помилок, виявляємо і нівелюємо ризики, які можуть виникнути в процесі проведення закупівлі, а також успішно оскаржуємо неправомірні рішення і дії замовника під час проведення торгів.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

КОНСУЛЬТАЦІЇ НА СТАДІЇ ПІДГОТОВКИ ДО УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРІ ЗАКУПІВЛІ
 • надання відповідей на організаційно-правові питання, що виникають в ході підготовки до участі в закупівлі;
 • аналіз потенціалу підприємства щодо участі у процедурі закупівлі;
 • пошук інформації про процедуру закупівлі на торгових майданчиках системи ProZorrо, а також аналіз доброчесності замовника через доступні модулі аналітики.

Отримати консультацію

АНАЛІЗ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЗАМОВНИКА
 • моніторинг дотримання порядку оприлюднення Замовником інформації в процедурі закупівлі, в тому числі правильності складання документів;
 • детальний аналіз тендерної документації на предмет відповідності законодавству України (аналіз правомірності вимог Замовника);
 • аналіз і виявлення ризиків для учасника процедури закупівлі (в тому числі в сфері вимоги про надання тендерного забезпечення);
 • підготовка запитів, пропозицій, вимог Замовника щодо внесення змін до тендерної документації (в тому числі відносно усунення дискримінаційних та інших умов, які не відповідають законодавству у сфері державних закупівель).

Отримати консультацію

АНАЛІЗ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ КЛІЄНТА
 • аналіз тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі на відповідність умовам тендерної документації Замовника, складання переліку невідповідностей і пропозиція варіантів їх усунення;
 • виявлення підстав для відхилення тендерної пропозиції;
 • надання рекомендацій щодо усунення недоліків тендерної пропозиції (при наявності).

Отримати консультацію

АНАЛІЗ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ КОНКУРЕНТА
 • вивчення тендерних пропозицій учасників процедури закупівлі та виявлення підстав для їх відхилення (дискваліфікації);
 • підготовка звернення до Замовника процедури закупівлі щодо невідповідності тендерної пропозиції конкурента вимогам тендерної документації.

Отримати консультацію

ОСКАРЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ
 • підготовка звернень та вимог до Замовника щодо порушення порядку проведення процедури закупівлі;
 • підготовка скарг на рішення, дії та / або бездіяльність Замовника в орган оскарження (Антимонопольний комітет України);
 • оскарження порушень прав і інтересів учасника процедури закупівлі в судовому порядку.

Отримати консультацію

Кейси за напрямком

Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних