Судове оскарження рішень та дій податкових органів

Ваше підприємство перевірила податкова, за результатами якої було вручено податкове повідомлення-рішення (ППР) або податкова вимога? Ви маєте намір їх оскаржити?

Якщо платник податків не погоджується з рішенням, прийнятим на підставі акту перевірки, самим вірним способом його оскаржити є звернення до суду, адже Конституцією України та чинним податковим законодавством гарантується право кожного на судовий захист. Варто зауважити, що суд в такому випадку є не тільки останньою інстанцією, але й найдієвішим кроком.

БЛИЗЬКО 70% РІШЕНЬ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ, ЯКІ ЗАЛИШИЛА ЧИННИМИ ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ, СКАСОВУЮТЬСЯ САМЕ У СУДІ.

Від правильно обраної стратегії, викладеної в позовній заяві, залежить успіх майбутнього оскарження рішення чи дії податкових органів, і без участі в підготовці такої заяви кваліфікованого юриста, шанси на її задоволення зменшуються в декілька разів. Наші юристи мають великий досвід оскарження рішень та дій податкових органів.

З правовою допомогою юристів PRAVO GARANT Ваше підприємство буде надійно захищене від неправомірних донарахувань податкових органів.

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних