СКЛАДАННЯ ТА АНАЛІЗ ЗАЯВ, ПОЗОВІВ, ЗАПЕРЕЧЕНЬ, КЛОПОТАНЬ

ВІДСТОЮВАННЯ ІНТЕРЕСІВ У СУДІ

На жаль, у сучасному світі все частіше зустрічаються ситуації, коли неможливо вирішити проблему шляхом переговорів. Тоді, за захистом своїх прав і законних інтересів, сторони змушені звертатися до суду. Так само бувають ситуації, коли несподівано Ви отримуєте поштою повістку до суду і позов, пред’явлений до Вас, без ґрунтовних на те причин. І в першому і в другому випадку Вам буде необхідна кваліфікована допомога юриста, який зможе відстояти Ваші інтереси в судовому процесі.

ПОСИЛАЄМОСЯ НА ЗАКОН

Написання тексту позовної заяви, заперечень на позов, клопотань та інших необхідних процесуальних документів вимагає посилання на норми закону, які необхідно не тільки знати, а й правильно трактувати і застосовувати.

На сьогоднішній день в інтернеті можна знайти величезну кількість безкоштовних прикладів позовних заяв, але не варто спокушатися і вважати, що складання того чи іншого документа є шаблонною справою десяти хвилин.

УВАГА ДО ДЕТАЛЕЙ ЗАЯВИ

Як часто особисто ви стикалися або чули від своїх знайомих і друзів, що звернувшись до суду з позовом, він був повернений, оскільки поданий не за підсудністю, або позовна заява має недоліки, які перешкоджають відкриттю провадження у справі? Запевняємо Вас таких ситуацій досить багато!

Наші юристи скрупульозно і індивідуально підходять до процесу складання процесуальних документів для суду, адже не буває шаблонних людей і всі життєві ситуації у них теж далеко не шаблонні.

РОБОТА З ПРОФЕСІОНАЛАМИ

Ми пропонуємо комплексний супровід Вашої справи і готові вступити в процес на будь-якій його стадії. У разі необхідності юристи PRAVO GARANT ознайомляться з уже наявними матеріалами справи, проведуть аналіз існуючих документів, узгодять з Вами стратегію і подальші дії, пояснять всі нюанси даної справи і підготують необхідні процесуальні документи.

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних