СКЛАДАННЯ АПЕЛЯЦІЙНИХ ТА КАСАЦІЙНИХ СКАРГ

ЗАХИСТ ПРАВ У СУДІ

Для захисту своїх прав і свобод основним законом України кожному гарантовано право на звернення до суду. Здійснення даного права виражається, в тому числі, і шляхом оскарження судових рішень у судах вищих інстанцій.

Необхідність в апеляційному чи касаційному оскарженні виникає не тільки тоді, коли сторона по справі не погоджується з рішенням суду першої інстанції. Бувають ситуації, коли особі, яка не приймає участь у справі взагалі, стало відомо про наявність рішення суду, яке безпосередньо впливає на його права та обов’язки.

У цих ситуаціях перегляд справи в апеляційному та/або касаційному порядку гарантує відновлення порушених прав, свобод і законних інтересів.

ЗАХИСТ ПРОФЕСІЙНИМИ ЮРИСТАМИ

Фахівці PRAVO GARANT підкажуть Вам Як правильно звернутися у вищі інстанції за захистом і відновленням своїх прав, а також підготують всі необхідні процесуальні документи для подачі, простежать за тим, що б не були пропущені строки для подання таких заяв та приймуть участь у судовому засіданні.

РЕАЛЬНА ОЦІНКА РИЗИКІВ

Нашим клієнтам ми завжди пропонуємо декілька варіантів виходу з ситуації, що склалася, попереджаємо про можливі ризики і називаємо реальну ціну з урахуванням всіх можливих витрат, що дозволяє спланувати бюджет з самого початку і усвідомлено зробити вибір.

Основний принцип нашої компанії – побудова чесних і прозорих відносин з кожним клієнтом.

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних