РЕЗУЛЬТАТИ ПРЕКТУ “ДОСЯГАЙ БІЛЬШОГО”

Ця весна була унікальна, і не тільки своєю погодою! 18.03.2018 року в рамках каталогу Жіноче співтовариство “Women’s network” стартував соціальний проект для прекрасної половини міста Запоріжжя “ДОСЯГАЙ БІЛЬШОГО!”

Головна мета – допомогти жінкам досягти більшого в їх діяльності, сформувати в місті культуру саморозвитку жінок і розуміння того, що жінка може бути успішною в будь-якому віці і в будь-якій сфері.

Ми пишаємося, що наш старший партнер Надія Загрія також була запрошена стати частиною проекту в якості ментора. З усіх надісланих заявок, Надія обрала Ольгу Вальків, керівника мовного центру «Діалог», викладач англійської, італійської мов!

На момент подачі заявки, Ольга перебувала на етапі перебудови ведення свого бізнесу: від сімейної закритої моделі до виходу на більший масштаб в місті. Ольга прагнула навчитися бути більш практичною і вимогливою, щоб заявляти про себе аудиторії на міському рівні. Саме для реалізації цих цілей їй знадобився наставник.

Ми захоплено спостерігали за спільною роботою Надії та Ольги, і вже зараз можемо оцінити результат!

«Проект дав мені можливість поділитися своїм досвідом, не тільки в юридичній, звичній для мене сфері, а й передати свій досвід управління, комунікації, побудови команди, людині, якій це було дійсно необхідно. Робота в якості ментора принесла мені велике задоволення, так як навчаючи, я багато почерпнула для себе. Ольга, вразила мене своїм трепетним ставленням до своєї справи, жагою нових знань і розвитку. Побачивши таких молодих цілеспрямованих підприємців, неможливо залишатися байдужим, та дійсно з’являється бажання допомогти, щоб вони досягали більшого!»

«Участь в даному проекті допомогла мені в цілому структурувати свій підхід до ведення бізнесу, навчитися більш грамотно вибудовувати відносини з співробітниками. І, як результат, вивести робочі відносини на новий, більш ефективний рівень. Змінилася і якість проведення співбесід. Тепер, я задаю більш провокаційні питання і не боюся почути відповідь що може розачарувати.

Я вдячна Надії не тільки за розробку внутрішніх документів і положень Центру, а й за моральну підтримку і натхнення на нові звершення. На даний момент нам вдалося вийти на новий рівень і про нас дізналося більше людей!»


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних