РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА БАНКРУТСТВО

БАНКРУТСТВО ЯК МЕХАНІЗМ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ

Процедура банкрутства в Україні це встановлена  господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедури санації та реструктуризації і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Кодексом, грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури.

Банкрутство може стати зручним юридичним механізмом, який дозволить вирішити безліч питань на користь клієнта. Грамотне використання законодавства допоможе захистити інтереси як боржника, так і кредитора. Для того, щоб впевнено почувати себе в питаннях, пов’язаних з банкрутством, Ви завжди можете звернутися до команди професіоналів ЮК PRAVO GARANT.

Підтримка професіонала в даному випадку буде корисною і доцільною, незалежно від того, з якого боку особа приймає участь у справі про банкрутство: з боку боржника або кредитора.

ВАШІ ЗАПИТАННЯ, НАШІ РІШЕННЯ

Здійснення підприємницької діяльності в Україні супроводжується постійними викликами з боку динамічної зміни податкового законодавства та економічними кризами, які складають основу економічного циклу. За останні 20 років в Україні відбулось 3 потужних економічних кризи, наслідки яких вплинули на кожне підприємство. Циклічність економічних криз у світі зумовлюють бізнес здійснювати діяльність в умовах відновлення фінансових показників.

Для подолання наслідків економічної кризи, бізнес повинен запроваджувати антикризові заходи для збереження активів та фінансового оздоровлення.

Кодекс України з процедур банкрутства містить інструменти необхідні для подолання таких наслідків. Ефективне використання інструментів профільного законодавства дозволить отримати бажаний результат. Банкрутство це перш за все відновлення платоспроможності, а не ліквідація!

Реструктуризація та банкрутство є ключовою практикою ЮК PRAVO GARANT. За 14 років роботи в цій сфері, команда практики супроводжувала більше 100 справ про банкрутство різної складності. Глибокі теоретичні знання та накопичений практичний досвід дозволяє швидко знаходити вірне рішення у складних ситуаціях досягаючи максимального результату.

Фахівці

Також надамо наступні послуги:

Ми можемо запропонувати вам наступні процедури:

БАНКРУТСТВО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ:
  • Санація боржника до відкриття провадження у справі про банкрутство
  • Відкриття провадження у справі про банкрутство за заявою кредитора
  • Відкриття провадження у справі про банкрутство за заявою боржника
  • Розпорядження майном, санація, ліквідація

Отримати консультацію

ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ:
  • Відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
  • Реструктуризація боргів боржника
  • Погашення боргів боржника

Отримати консультацію

Кейси за напрямком

Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних