РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА БАНКРУТСТВО

БАНКРУТСТВО ЯК МЕХАНІЗМ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ

Процедура банкрутства в Україні це єдина законна процедура по ліквідації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, нездатних протягом трьох і більше місяців погасити кредиторську заборгованість.

Банкрутство може стати зручним юридичним механізмом, який дозволить вирішити безліч питань на користь клієнта. Грамотне використання профільного законодавства допоможе захистити інтереси як боржника, так і кредитора. Для того, щоб впевнено почувати себе в питаннях, пов’язаних з банкрутством, Ви завжди можете звернутися до юридичної компанії PRAVO GARANT.

Підтримка професіонала в даному випадку буде корисною і доцільною, незалежно від того, з якого боку особа приймає участь у справі про банкрутство: з боку боржника або кредитора.

ВАШІ ЗАПИТАННЯ, НАШІ РІШЕННЯ

Згідно Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі Закон), арбітражний керуючий займає ключову роль на всіх стадіях процедури банкрутства і його участь є обов’язковою.

У штаті нашої компанії є кваліфіковані арбітражні керуючі, які володіють високим рівнем знань і досвіду в сфері супроводу банкрутства і ліквідації підприємств.

Враховуючи правову позицію клієнта, завдяки постійному відстеженню та розвитку нових тенденції в сфері банкрутства та ліквідації підприємств, юридична компанія PRAVO GARANT зможе запропонувати Вам найбільш зручне і вигідне рішення в різних варіантах банкрутства.

Фахівці

Також надамо наступні послуги:

Ми можемо запропонувати вам наступні процедури ліквідаціі:

Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних