РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ ІНОЗЕМЦЕМ В УКРАЇНІ

Стаття 26 Конституції України наділяє іноземних громадян та осіб без громадянства, що прибули в Україну на законних підставах, тими ж самими правами, свободами і обов’язками, як і резидентів України. Виходячи з цього, іноземець, у якого є реєстрація за місцем перебування, або вид на проживання, може займатися комерційною діяльністю на території України.

Для іноземців не існує обмежень у виборі видів економічної діяльності, але для того щоб іноземний громадянин мав змогу зареєструвати Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) в Україні необхідно спочатку оформити посвідку на тимчасове проживання іноземців які прибули в Україну (регулюється Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку оформлення, виготовлення і видачі посвідки на постійне проживання та посвідки на тимчасове проживання і технічного опису їх бланків та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2002 р. № 1983»), а також отримати ідентифікаційний номеру у Державній фіскальній службі (Податковій службі) (Наказ Міністерства доходів і зборів України від 10.12.2013 № 779 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків»);

Загалом, процедура реєстрації ТОВ іноземними громадянами, не відрізняється від процедури реєстрації ТОВ засновниками – громадянами України. Для цього необхідно підготувати пакет установчих документів (протокол, статут, сплатити реєстраційний збір, заповнити реєстраційну картку). Ця процедура може виявитись досить важкою, тим паче для іноземців.

У такому випадку, краще звернутися до юридичної компанії, де Ви отримаєте необхідну допомогу та заощадите час.

Для цього Вам необхідно надати ряд документів, таких як:

  1. Копію паспорта засновника;
  2. Копію ідентифікаційного номер засновника;
  3. Копію паспорта та ідентифікаційного номер директора.

Необхідно враховувати той факт, що якщо засновник – іноземець має намір займати посаду директора підприємства, то йому необхідно отримати дозвіл на працевлаштування у відповідній службі зайнятості.

Після отримання необхідних документів буде здійснюватись підготовчий етап для реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Постане питання вибору класифікацій виду економічної діяльності (КВЕД) Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Наступними питаннями з якими необхідно визначитеся будуть:

  1. Назва Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ);
  2. Юридична адреса (місцезнаходження) Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ);
  3. Розмір статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Варто відзначити, що як для іноземця, так і для громадянина України, зареєструвати ТОВ за допомогою спеціалістів ЮК «Право Гарант» з корпоративного права є оптимальним варіантом, адже Ви заощаджуєте свій час. А завдяки послузі юридичний аутсорсинг від компанії Право Гарант, Ваш бізнес буде захищений з усіх сторін, і Ви зможете повністю сконцентруватися на основній діяльності Вашого бізнесу.


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних