РОЗРОБКА ВНУТРІШНІХ ПОЛОЖЕНЬ ТА НОРМАТИВНИХ АКТІВ

НАВІЩО ПОТРІБНА ТРУДОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ?

Дуже важливу роль в організації роботи підприємства відіграє правильне і своєчасне складання локальних нормативних актів, як то посадових інструкцій, наказів, положень і т. д. Формальність і шаблонність при складанні таких документів може погано впливати на роботу підприємства, а їх відсутність привести до вельми негативних наслідків. Наприклад, виходячи з вимог законодавства, відсутність посадової інструкції може поставити під сумнів законність звільнення працівника за «невідповідність займаній посаді чи виконуваній роботі внаслідок недостатньої кваліфікації…», «систематичне невиконання працівником посадових обов’язків…» і т. д.

ЩО НЕ ЗАВЖДИ БЕРЕ ДО УВАГИ РОБОТОДАВЕЦЬ В ТРУДОВИХ ВІДНОСИНАХ

Саме дані посадової інструкції можуть бути аргументом у суперечці між працівником і роботодавцем, особливо прийнятим з випробувальним терміном (ст. 28 КЗпП).

Так само багато роботодавців вважають, що маючи невеликий штат працівників, не варто витрачати час і увагу на складання таких документів, як штатний розклад, правила внутрішнього трудового розпорядку. Однак, ця думка хибна — необхідність в цих документах відображена нормами чинного трудового законодавства.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Правила внутрішнього трудового розпорядку — локальний нормативний документ підприємства, який регламентує чітку організацію праці, в тому числі встановлює режим робочого дня і відпочинку, а також визначає взаємні обов’язки працівника і роботодавця.

Штатний розклад — документ, який визначає склад працівників із зазначенням їх кількості та посадових окладів. Його мета організувати роботу керівника і персоналу.

Таким чином, якщо до складання цих та інших локальних документів поставитися з належною увагою, вони допоможуть Вамне тільки створити належні умови праці, але й підвищити рівень продуктивності Вашого підприємства, сприяти раціональному використанню робочого часу і зміцнення трудової дисципліни.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Для того, щоб документ мав юридичну силу, процес його складання має повністю відповідати чинному законодавству. При розробці локальних нормативних актів Вашого підприємства, ми гарантуємо дотримання всіх нюансів закону, а також надамо особливу увагу тому, щоб зміст того або іншого документа був простим у розумінні, як для працівника, так і для роботодавця.

Ціна, яку ви заплатите за послуги юриста зараз, буде значно менше ціни, заплаченої внаслідок несерйозного ведення внутрішньої політики підприємства. Звертайтесь!

 

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних