Підвищення професійної кваліфікації працівників

НАВЧАННЯ КАДРІВ — ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ В РОЗВИТОК КОМПАНІЇ

Підготовка кваліфікованих кадрів, котру впроваджують багато підприємств, це не тільки «благородна справа», але і вигідна інвестиція. Саме тому багато компаній практикують оплату за навчання або підвищення кваліфікації у вищому навчальному закладі, на курсах і т. д. за своїх працівників, оскільки вже дуже скоро ці працівники зможуть приносити більше економічної користі і в цілому підвищити продуктивність підприємства.

Звичайно ж, сплачуючи за навчання свого працівника, керівництво компанії розраховує, що гроші не будуть витрачені марно. По цьому працівнику, якого відправляють на навчання, часто ставлять умову відпрацювати на підприємстві певний термін по закінченню такого навчання, або в іншому випадку погрожують працівникові стягнути з нього суму, витрачену на навчання.

Роботодавці розуміють, що їх вимоги законні, але, на жаль, не знають, як правильно з юридичної точки зору це оформити.

Така домовленість між роботодавцем і працівником оформлюється письмово у вигляді договору.

УМОВИ ДОГОВОРУ ПРО ОПЛАТУ КОМПАНІЄЮ НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКА МОЖЕ ВИГЛЯДАТИ ПРИБЛИЗНО ТАК:

  • компанія зобов’язується оплатити навчання працівника у освітньому закладі;
  • оскільки компанія має пряму зацікавленість у підвищенні рівня кваліфікації свого працівника, вона не вимагає від останнього відшкодувати понесені витрати;
  • однак, якщо працівник прийняв рішення припинити трудові відносини з компанією раніше визначеного терміну, працівник зобов’язаний повернути підприємству витрачені ним кошти повністю або частково.

ДОПОМОЖЕМО ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ ДОГОВІР

Правильне юридичне оформлення таких домовленостей захистить Вас від виникнення конфліктних ситуацій в майбутньому, а також допоможе зберегти висококваліфіковані кадри (навчені за Ваш рахунок) в штаті Вашої компанії. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних