Підготовка заперечень на акти податкових перевірок

На вашому підприємстві проведено податкову перевірку, за результатами якої виявлено порушення податкового законодавства? Вами отримано акт перевірки, і Ви не згодні з викладеними у ньому висновками?

Звертайтеся за допомогою до Юридичної компанії PRAVO GARANT, адже наші юристи мають великий досвід оскарження результатів податкових перевірок.

Підготовка заперечень на акт перевірки є необхідним кроком, який дозволить Вашому підприємству зайняти обґрунтовану позицію щодо результатів перевірки.

Звичайно, ймовірність задоволення заперечень на акт перевірки надзвичайно мала, і довести свою позицію керівнику територіального органу державної податкової інспекції практично неможливо.

ПРОТЕ ТАКИЙ КРОК МАЄ СТРАТЕГІЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ОСКАРЖЕННЯ ОТРИМАНИХ ПОДАТКОВИХ ПОВІДОМЛЕНЬ-РІШЕНЬ, ЯКІ БУДУТЬ ВИНЕСЕНІ НА ПІДСТАВІ АКТУ ПЕРЕВІРКИ, АДЖЕ ДОПОМОЖЕ ВИГРАТИ ЧАС ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКОВОГО ЗОБОВ’ЯЗАННЯ, АБО ВЗАГАЛІ СКАСУВАТИ ВИНЕСЕНИЙ АКТ.

Підготовка заперечень на акт перевірки – це фундамент подальшого оскарження податкових повідомлень-рішень, адже заперечення на акт являє стобою «старт» оскарження дій контролюючих органів. Від правильно обраної стратегії, викладеної в запереченнях на акт залежить успіх подальшого оскарження та відміни ППР. І без участі в підготовці заперечень на акт кваліфікованого юриста, шанси на задоволення Ваших заперечень зменшуються в декілька разів.

З правовою допомогою юристів PRAVO GARANT Ваше підприємство буде надійно захищене від можливих порушень перевіряючих Ваших прав та законних інтересів.

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних