ПОДАТКОВИЙ СПІР. ЗАОЩАДЖЕНО КЛІЕНТУ > 2 МЛН. ГРН.

02 квітня 2018 року команда ЮК PRAVO GARANT в черговий раз успішно захистила інтереси виробничого підприємства в податковому спорі.

Податкові повідомлення-рішення про збільшення суми грошового зобов’язання по ПДВ і податку на прибуток в загальній сумі понад 2 млн. грн. були визнані судом незаконними та скасовані.

Підставою для прийняття рішень стало, на думку податкового органу те, що контрагенти-постачальники мають ознаки фіктивності, а операції є безтоварними. До такого висновку контролюючий орган прийшов в зв’язку з тим, що є кримінальні провадження стосовно посадових осіб контрагентів-постачальників, інформація про яких була отримана з Єдиного державного реєстру судових рішень.

В ході справи юристами ЮК PRAVO GARANT було доведено реальність здійснення господарських операцій, а доводи податкового органу безпідставними.

Команда ЮК PRAVO GARANT працювала над справою у складі старшого юриста Руслани Зеленої та керуючого партнера Романа Загрія.

У ВАС СХОЖА СИТУАЦІЯ? ЗАПИШІТЬСЯ НА ІНДИВІДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ  ДО ФАХІВЦЯ З ПОДАТКОВОГО ПРАВА У КИЄВІ, ДНІПРІ ЧИ ЗАПОРІЖЖІ ТА ЗАХИСТІТЬ СВІЙ БІЗНЕС!


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних