ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ

Податкове планування – це діяльність з розробки практичних рекомендацій, спрямованих на збільшення доходів компанії шляхом зменшення сум податків, та їх застосування в діяльності підприємства.

І оскільки сплата податків не пов’язана з отриманням підприємством будь-яких послуг з боку держави, то цілком природно, що підприємство намагатиметься зменшити обсяг зобов’язань зі сплати податків.

Зменшити обсяг податкових зобов’язань можливо багатьма способами, про те всі їх можна умовно поділити на дві групи: легальні і нелегальні (правопорушення).

І ЯКЩО НЕЛЕГАЛЬНИМИ СПОСОБАМИ ЗМЕНШУВАТИ ОБСЯГ ПОДАТКОВИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ МИ НЕ РЕКОМЕНДУЄМО, ТО НЕ СКОРИСТАТИСЯ ЗАКОННИМИ МЕТОДАМИ З ЦІЄЮ Ж МЕТОЮ – ЦЕ ВЖЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ ПРОТИ СЕБЕ ТА СВОГО БІЗНЕСУ!

Юристи PRAVO GARANT є спеціалістами з багаторічним досвідом роботи в сфері оподаткування. Завдяки досвіду та багатогранним теоретичним знанням Ви отримаєте якісну послугу, яка дозволить Вашому підприємству скоротити податкові платежі до 30%, а у виключних випадках і до 50%.

Послуга податкового планування надається за ціну, яка є не невеликою навіть для суб’єкта малого підприємництва, проте реально допомагає зекономити кошти, та розвивати бізнес й надалі. При розробці податкового планування до уваги береться не тільки система діючого податкового законодавства (в тому числі міжнародні договори та конвенції), але й усі законопроекти, які ймовірно будуть прийняті в майбутньому. Таким чином скориставшись послугами Юридичної компанії PRAVO GARANT, Ви отримаєте динамічну систему заходів та рекомендацій, виконання яких допоможе встановити на Вашому підприємстві дієву модель сплати податків та зборів до бюджету.

З правовою допомогою юристів PRAVO GARANT Ваше підприємство буде на крок попереду конкурентів.

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних