Мінімізація податкових ризиків при укладенні договорів

Будь-який бізнес рано чи пізно може потрапити в ситуацію, коли підписавши договір бере на себе зобов’язання, виконання яких є зрозумілим для керівника та бухгалтера, але відображення цих операцій та їх оподаткування викликає безліч питань.

ЗАГАЛЬНОВІДОМИМ Є ФАКТ, ЩО ПОМИЛКИ ПРИЗВОДЯТЬ ДО ВТРАТИ КОШТІВ. А ПОРУШЕННЯ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ПРИЗВОДЯТЬ ДО ВТРАТИ ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ КОШТІВ, ТА Є ПІДСТАВОЮ ПРИТЯГНЕННЯ ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ ТА НАВІТЬ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПОСАДОВИХ ОСІБ ПІДПРИЄМСТВА.

Послуга консультації з питань мінімізації податкових ризиків при укладенні договорів покликана не допустити таких ситуацій та вберегти посадових осіб Вашого підприємства від неприємних ситуацій в майбутньому.

Консультації з питань мінімізації податкових ризиків при укладенні договорів, які надаються юристами PRAVO GARANT, є дієвим інструментом, який дозволить уникнути помилок як при укладенні договорів, так і на стадії їх виконання та сплати податкових зобов’язань.

У випадку, якщо Ваше підприємство поставляє чи покупає товари у іноземних контрагентів, то наші юристи готові надати консультації, які допоможуть Вам уникнути подвійного оподаткування та дозволять економити час та кошти.

Юристи PRAVO GARANT завдяки багаторічному досвіду в сфері податкового права, а також постійному моніторингу податкового законодавства, міжнародних договорів та конвенцій дозволять Вам із впевненістю рухатися вперед та розвивати свій бізнес. З Юридичною компанією PRAVO GARANT – Ви завжди на крок попереду.

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних