Консультування з питань оподаткування

У зв’язку з динамічним розвитком податкового законодавства, будь-який бізнес рано чи пізно може потрапити в ситуацію, пов’язану з втратою величезної суми грошей. І, здавалося б, уникнути даної ситуації досить складно, адже відповідальність за порушення податкового законодавства постійно посилюється, а у контролюючих органів з’являються нові навички, і вони бачать фіктивні угоди «здалеку» (причому іноді навіть реальні угоди податкова намагається визнати фіктивними).

Останнім часом контролюючі органи намагаються всіляко нав’язати платнику податків факт порушення податкового законодавства, при цьому заперечуючи одні факти і перекручуючи інші. У випадку якщо Ви не згодні з діями або рішеннями контролюючих органів, то завжди можете звернутися за порадою до юристів PRAVO GARANT.

Наші юристи з податкового права готові запропонувати Вам якісні юридичні послуги з питань оподаткування, ціна яких складе менше 1% тих коштів, які Ви зможете заощадити, скориставшись порадами наших юристів.

У рамках надання консультацій з питань оподаткування юристи компанії PRAVO GARANT розробляють не тільки варіанти виходу з тієї чи іншої ситуації, а і запропонують шляхи недопущення виникнення подібних проблемних ситуацій в майбутньому.

Якщо ж Ваше підприємство поставляє або закуповує товари у іноземних контрагентів, то ми готові надати Вам консультації, які виключать можливість подвійного оподаткування, і дозволять Вам економити час і гроші.

Юристи ЮК «Право Гарант», завдяки багаторічному досвіду в сфері податкового права та постійному моніторингу податкового законодавства, міжнародних договорів і конвенцій, допоможуть Вам з упевненістю йти вперед і розвивати свій бізнес. З юридичною компанією PRAVO GARANT – Ви завжди на крок попереду.

(ENG) Specialists


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних