Колективні договори – розробка, внесення змін та доповнень

ЩО ТАКЕ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР?

Колективний договір є двостороннім актом діалогу трудового колективу та роботодавця. Також його називають основним законом підприємства, адже саме він регулює рівень оплати праці, питання зайнятості, охорони праці та здоров’я, додаткових соціальних пільг і гарантій на підприємстві.

НАВІЩО ПОТРІБЕН КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР?

Звичайно, невеличкій компанії з малою чисельністю штату, укладати колективний договір, на перший погляд, немає необхідності. Здається, що достатньо й укладеного з робітником трудового договору. Проте, колективний договір регулює значно ширший спектр відносин трудового колективу і компанії. У той час, коли трудовий договір врегульовує тільки трудові відносини, права та обов’язки робітника та компанії по відношенню один до одного, відносно виконання роботи та її оплати.

Колективний договір містить ряд положень, обов’язкових до врегулювання, не включення яких тягне за собою для роботодавця адміністративну відповідальність у вигляді сплати штрафу.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Крім розробки самого колективного договору для Вашої компанії, ми також супроводжуємо весь процес його укладення, а саме: переговори з трудовим колективом (внесення письмової пропозиції про його укладення, протоколи обговорення проекту колективного договору, протокол його затвердження і т.д.), реєстрація колективного договору. Також наша компанія пропонує аналіз вже діючого колективного договору на відповідність останнім змінам законодавства, у разі необхідності ми внесемо всі необхідні зміни.

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних