Кейси PRAVO GARANT

СПІР З ПОДАТКОВОЮ. ЗАОЩАДЖЕНО КЛІЄНТУ> 9 МЛН. ГРН

05 квітня 2018 року команда ЮК PRAVO GARANT успішно захистила інтереси будівельного підприємства в податковому спорі.

Що зроблено

В ході судового розгляду юристами було доведено незаконність прийняття податкових рішень про нарахування грошових зобов’язань, які грунтувалися на «фіктивності» контрагентів-постачальників.

Результат

Понад 9 млн. грн., нарахованих за результатами перевірки залишилися в розпорядженні підприємства, а податкові повідомлення-рішення були визнані судом незаконними і скасовані.

ПОДАТКОВИЙ СПІР. ЗАОЩАДЖЕНО КЛІЄНТУ> 2 МЛН. ГРН

02 квітня 2018 року команда ЮК PRAVO GARANT в черговий раз успішно захистила інтереси виробничого підприємства в податковому спорі.

Що зроблено

Підставою для прийняття рішень стало, на думку податкового органу те, що контрагенти-постачальники мають ознаки фіктивності, а операції є безтоварними. В ході справи юристами було доведено реальність здійснення господарських операцій, а доводи податкового органу безпідставними.

Результат

Податкові повідомлення-рішення про збільшення суми грошового зобов’язання по ПДВ і податку на прибуток в загальній сумі понад 2 млн. грн. були визнані судом незаконними та скасовані.

Показати більше робіт

Клієнти

Ми надаємо юридичну підтримку підприємствам, в тому числі і підприємствам з іноземними інвестиціями, по всій території України.

 

Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних