ЯК МИ ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ЮРИСТА. АБО ЧИ ГОТОВІ ВИ ПРИЙНЯТИ PRAVO GARANT CHALLENGE?

Ми пишаємося тим, що наша команда це не просто професіонали в сфері юриспруденції, а ще й яскраві, креативні і бажають постійно розвивати свій інтелект особистості!

В цьому році ми хотіли якось по особливому відзначити День Юриста, тому підготовку до професійного свята почали ще в липні. Було прийнято одноголосне рішення – нам потрібна гра! Але не звичайна, а та, яка одночасно реалізує наступні завдання: тимбілдинг, «прокачування» знань в сфері юриспруденції, підвищення взаєморозуміння між юристами (а іноді і розуміння один одного без слів) і гарний настрій до наступного свята.

За основу була взята всім відома гра Alias ​​(Активіті або просто «Крокодил»), де гравцеві потрібно за обмежену кількість часу показати / пояснити / намалювати своїй команді вказане на картці словосполучення. Як Ви вже здогадалися, словосполучення були непростими, а на юридичну тематику, в деяких випадках з домішками абсурду.

Результат цієї гри перевершив всі очікування! Завдяки ALIAS Pravo Garant edition, нам вдалося провести незабутній корпоратив, отримати море позитивних емоцій, а деякі словосполучення з цієї гри вже стали нашим корпоративним сленгом!

І так як ми зовсім не жадібні і хочемо розділити наш захват абсолютно з усіма, запрошуємо пограти з нами.

А ВИ ГОТОВІ ДО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ БИТВИ З КОМАНДОЮ PRAVO GARANT? Пишіть нам, будемо раді організувати спільне дозвілля!


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних