ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК PRAVO GARANT СТАВ БРЕНДОМ

Кожного дня ми працюємо над тим,  щоб надавати нашим клієнтам та партнерам дійсно якісні та бізнес-оріентовані юридичні послуги. Ми вчимося, ми розвиваємося і з радістю ділимося своїм досвідом та знаннями. Ми маємо гарну ділову репутацію, свій корпоративний стиль та багато клієнтів, що довірили нам свої проблеми та свій бізнес. Плоди нашої інтелектуальної праці надаються клієнтам під брендом, яким ми дійсно пишаємося – Юридична компанія PRAVO GARANT.

Але таке поняття як “бренд” існує лише в головах споживачів та самих носіїв бренда, тому прийшов час офіційно заявити про те, що PRAVO GARANT – це бренд! З цією метою була зареєстрована торгівельна марка (ТМ) Юридична компанія PRAVO GARANT.

Пропонуємо і Вам заявити про унікальність та неповторність Вашої компанії та захистити її від посягань з боку несумлінних конкурентів.

З основних переваг саме РЕЄСТРАЦІЇ ТМ, а не просто позиціонування себе як бренд, можно перелічити наступні: 

  • наявність ТМ вирізнить Вашу компанію поміж конкурентів, виступить гарантією надійності, серйозних намірів та довгостроковості Вашого бізнесу, додасть позитивного іміджу та престижу;
  • дає ексклюзивне право на використання та розпорядження ТМ (логотип, назва, девіз) для данних товарів та послуг на ринку;
  • юридичний захист від подробки (імітації) Ваших товарів чи послуг конкурентами;
  • можливість стати франчайзером;
  • можливість зареєструвати домен в зоні .UA.

Реєстрація торгової марки – не обов’язок, а Ваше право, що надає власнику ТМряд переваг та в якійсь мірі захищає бізнес. Якщо в “плані розвитку” Вашої компанії все ж таки є такий пункт як реєстрація торгівельної марки, то не варто відкладати його “на потім”, адже хтось може виявитися сміливіше, бистріше, хитріше та зареєструвати таку саму ТМ раніше за Вас.

В свою чергу будемо раді відповісти на всі Ваші питання стосовно реєстрації ТМ, а також допоможемо оформити та подати заявку на реєстрацію ТМ.


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних