Договір про нерозголошення конфіденційної інформації та комерційної таємниці

КОНФІДЕНЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ. МОЖЛИВІ РИЗИКИ

У будь-якого власника компанії рано чи пізно виникає необхідність вжити заходів, для захисту себе від можливого витоку інформації, поширення якої є небажаним з певних причин. У більшості випадків такими причинами служать ймовірні негативні наслідки як матеріального так і не матеріального характеру, заподіяні таким розголошенням. Так, поширення деякої інформації може стати причиною втрати прибутку або підриву ділової репутації компанії.

ЯК УБЕЗПЕЧИТИ СВОЄ ПІДПРИЄМСТВО?

У нинішніх умовах ринку, коли недобросовісна конкуренція виявляється все частіше, кожен власник бізнесу, який використовує найману працю, повинен забезпечити надійний захист своєї компанії.

Як показує наша практика, 85% успіху залежить від правильності побудови відносин з працівниками. Самі працівники дуже часто стають найбільш вагомою причиною спеціального або халатного поширення конфіденційної інформації або комерційної таємниці, тому для компанії дуже важливо встановити індивідуальну відповідальність співробітника за розголошення інформації, доступ до якої він отримав під час виконання своїх посадових обов’язків.

Самим вірним способом захистити себе від витоку не бажаної інформації є укладення договору з працівником про нерозголошення конфіденційної інформації та комерційної таємниці.

СЕРЕД ІСТОТНИХ УМОВ ТАКОГО ДОГОВОРУ ВАРТО ВИОКРЕМИТИ:

  • об’єкт договору, тобто певна інформація, яку заборонено розголошувати;
  • чітке визначення прав і обов’язків сторін щодо конкретних умов режиму обмеженого доступу до охоронюваної інформації;
  • визначення терміну, протягом якого повинен забезпечуватися і виконуватися режим конфіденційності.

Укладаючи такий договір, необхідно врахувати той факт, що об’єктом охорони не може бути інформація, що є загальновідомою або загальнодоступною.

ПРОПОНУЄМО ДОПОМОГУ!

З метою убезпечити Ваш бізнес наші фахівці розроблять і юридично правильно оформлять для Вас договір про нерозголошення з працівниками.

Фахівці


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних