ДЕБЮТНА ГРА PRAVO GARANT І СРІБЛО В КОРПОРАТИВНІЙ ЛІЗІ

20 жовтня 2018 року відбувся II турнір з міні-футболу серед юристів на кубок «Юрпрактика». У турнірі брало участь 9 команд – представників юридичного ринку.

Футбольна команда PRAVO GARANT також прийняла в ньому участь і принесла компанії срібло! Для нашої команди це була дебютна гра. Адже, не дивлячись на активне захоплення цим видом спорту більшістю співробітниками PRAVO GARANT, своєї команди у нас не було. Але після отримання запрошення на турнір серед юристів все змінилося! Буквально за 2 тижні до турніру почалися спільні тренування, проведення яких злегка ускладнювалося тим, що в збірній PRAVO GARANT брали участь юристи та адвокати з трьох філій компанії (Київ, Дніпро, Запоріжжя).

Сам турнір був сильний, захоплюючий і дуже емоційний. Адреналін зашкалював як у футболістів, так і у вболівальників.

 

На жаль, не обійшлося і без втрат, в першому таймі останньої гри один з кращих футболістів команди Право Гарант Олексій Куропата отримав серйозну травму та був госпіталізований. Пізніше з’ясувалося, що у Олексія надрив зв’язок правої ноги, і наступні 10 днів йому доведеться провести в гіпсі.

Але, незважаючи на всі складнощі, наша команда одержала друге місце в Корпоративній Лізі. Для нас це був хороший досвід, в цей день ми як ніколи відчули згуртованість нашого колективу. Плануємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати тренуватися і розвивати спортивну культуру в нашій компанії. Тільки вперед!


Консультація юриста

Виберіть зручний час і ми вам передзвонимо

Замовити дзвінок
Практичні юридичні поради для бізнесу
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних