ШУКАЄТЕ ЮРИСТА?
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАШИХ!

ЮРИДИЧНИЙ АУТСОРСИНГ. КОМПЛЕКСНИЙ ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ДІЯЛЬНОСТІ ВАШОЇ КОМПАНІЇ
Звільніть себе від постійної необхідності пошуку юриста, рівень знань якого буде відповідати вимогам Вашої компанії.
З ЮК PRAVO GARANT в вашому розпорядженні буде повноцінний юридичний відділ, що володіє глибокими знаннями і досвідом в різних галузях права, що дозволить не тільки вирішити будь-які юридичні проблеми, а й зовсім запобігти їх появі!

Що ми робимо?

Ми надаємо повний комплекс юридичних послуг необхідних для нормального здійснення господарської діяльності Вашого підприємства. Це можуть бути:
 • КОНСУЛЬТАЦІЇ. Аналіз і систематизація законодавства, за сферою діяльності Вашої компанії, усні і письмові юридичні консультації в різних галузях права;
 • РОБОТА З ДОГОВОРАМИ. Складання, розробка проектів, юридична експертиза договорів, контрактів, участь в переговорах з Вашим контрагентом; Правовий супровід угод;
 • ПОДАТКОВИЙ СУПРОВІД. Супровід податкових перевірок, податкових звірок; Підготовка відповідей на запити податкової, заперечень до актів перевірки; Адміністративне та судове оскарження рішень і дій податкових органів;
 • СУДОВИЙ СУПРОВІД. Представництво інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій, органах державної влади; Складання заяв, претензій, скарг, листів, відповідей, запитів та інших документів; Підготовка процесуальних документів;
 • ЗАХИСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ. Реєстрація торгової марки (ТМ) Вашої компанії; Введення режиму комерційної таємниці в Вашу компанію;
 • ТРУДОВЕ ПРАВО. Розробка внутрішніх положень, правил внутрішнього розпорядку, положень про заохочення співробітників, посадових і робочих інструкцій, положень про нерозголошення комерційної таємниці, локальних нормативних актів; Розробка колективного договору, внесення змін і доповнень до колективного договору; Оформлення наказів про прийняття та звільнення співробітників; Підготовка та укладення контракту з директором підприємства; Розробка та укладання з працівниками договорів про нерозголошення конфіденційної інформації та комерційної таємниці; Діагностика відповідності наявної кадрової документації вимогам чинного законодавства;
 • КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО. Реєстрація, ліквідація юридичних осіб, внесення змін до установчих документів Вашої компанії; реорганізація, перереєстрація, (злиття, приєднання, поділ, перетворення) і ліквідація будь-яких організаційно-правових форм власності; Вирішення корпоративних суперечок; юридична та консультативна робота щодо запобігання «недружніх» злиттів і поглинань компаній;
0
клієнтів вважають, що ми
надаємо консультації
високої якості
0
клієнтів рекомендують
нас своїм партнерам
0
відзначили, що ми продемонстрували
комерційний підхід і розуміння бізнесу
клієнта
Головний принцип аутсорсингу - «залишу за своєю компанією тільки те, що роблю краще за інших, віддаю на аутсорсинг партнеру те, що він робить краще за інших». Ми єдина компанія, стандартами роботи якої є висока відповідальність, моральність і інноваційний підхід до вирішення поставлених завдань. Ми не йдемо в ногу з часом, для наших клієнтів ми випереджаємо розвиток ринку на кілька кроків, що дозволяє нам надавати послуги бездоганної якості.

PRAVO GARANT - Ваш захист

Часті зміни законодавства
Допоможемо розібратися в нових законах і захистити ваші права.
Фінансові
ризики
Проаналізуємо ринок і допоможемо уникнути великих фінансових втрат.
Перевірки контролюючих органів
Планові і позапланові перевірки. Підготуємо і проконсультуємо.
Витрати часу на вирішення правових питань
Складання, розробка, перевірка на відсутність помилок ділових документів.
Недобросовісні контрагенти
Перевіримо контрагента і допоможемо уникнути ризиків при здійсненні операцій.
Інтелектуальне право
Захистимо продукт вашої праці від незаконного використання.

Плюси аутсорсингу

Безперебійна робота бізнесу
Забезпечення безперебійної роботи бізнесу (відсутність штатного юриста).
Повна концентрація
Можливість повної концентрації на основній діяльності Вашого бізнесу.
Мінімізація власних ризиків
Мінімізація власних ризиків, вирішення проблем кваліфікованими фахівцям.
Інвестиційна привабливість
Збільшення інвестиційної привабливості Вашої компанії.
Капіталізація компанії
Оптимізація доходів, підвищення капіталізації компанії.
Гарантія виконання завдань
100% гарантія виконання поставлених завдань належним чином.

Як з нами працювати

Ми робимо все, щоб співпраця з нами була комфортна, зручна і максимально ефективна. Ми цінуємо Ваш час, тому завдання приймаємо в роботу по електронній пошті і протягом 15-ти хвилин з моменту отримання заявки, повідомляємо Вам про терміни завершення завдання і контактні дані фахівця, який буде працювати над Вашим питанням.
1. Ваша заявка
Із завданням для юристів
PRAVO GARANT
2. Наша відповідь
Із зазначенням термінів
виконання завдання
3. Результат
Виконана робота
в зазначений термін

Формування ціни

Наш підхід до роботи з Вами відкритий і чесний. Ми пропонуємо альтернативи вибору способу розрахунків з нами, що дозволяє Вам планувати бюджет з самого початку.

Ми сформуємо для Вас індивідуальну комерційну пропозицію, з урахуванням потреб і побажань та підберемо оптимальний спосіб оплати.
«Тільки консультації»
 • фіксована помісячна плата;
 • попередній платіж;
 • необмежена кількість усних та письмових консультацій, пов'язаних з веденням господарської діяльності Вашого підприємства.
«Повний супровід»
 • фіксована помісячна плата;
 • попередній платіж;
 • фіксована кількість заявок на місяць;
 • звернення з будь-яких питань, пов'язаних з веденням Вашого бізнесу (консультації, договірна робота, складання будь-яких документів, розробка стратегій, переговори з контрагентами та врегулювання спорів, трудові питання, тендери, корпоративне право, ЗЕД).

Послуги: банкрутство, судовий супровід, податкове та кримінальне право (окрім консультацій) надаються за додаткову плату.
Погодинна
 • фіксована ставка однієї години роботи юриста;
 • оплачується за фактом надання послуг на підставі наданого рахунку;
 • ціна формується залежно від кількості відпрацьованих годин;
 • немає обмежень за зверненнями.
Наш підхід до роботи з Вами відкритий і чесний. Ми пропонуємо альтернативи вибору способу розрахунків з нами, що дозволяє Вам планувати бюджет з самого початку.

Ми сформуємо для Вас індивідуальну комерційну пропозицію, з урахуванням потреб і побажань та підберемо оптимальний спосіб оплати.

Розрахувати вартість

На підставі запиту, для Вас буде розроблено індивідуальну комерційну пропозицію

Нам довіряють

Отримати комерційну пропозицію

Выберите наиболее актуальные для Вас услуги:

Нажимая на кнопку вы соглашаетесь на обработку ваших персональных данных
Потрібна консультація юриста?
Залиште свої контакти і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних