Увага, зміни у законодавстві!

ТОВ «Юридична компанія «Право Гарант» повідомляє, що ВР України було прийнято Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», відповідно до якого, всі діючі українські компанії (зареєстровані до 24.10.2014 р.) зобов’язані подати до Єдиного державного реєстру інформацію про свого кінцевого власника – фізичну особу, яка де-факто контролює компанію, а також інформацію, що підтверджує її структуру власності. У разі не подання зазначеної інформації, будуть застосовані штрафні санкції відповідно до чинного законодавства, розмір яких останнім часом підвищено до надзвичайно високого рівня.

Станом на 02.04.2015 року державні реєстратори врешті отримали роз’яснення з приводу вказаного Закону та готові приймати відповідні документи та інформацію від юридичних осіб.

Якщо Вам необхідна допомога в підготовці документів або додаткова консультація, звертайтесь до спеціалістів з корпоративного права ЮК «Право Гарант», будемо раді допомогти!

+380 61 225 60 02, +380 68 447 72 77

 

Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook0Share on VKEmail this to someone