Історія про те, як Право Гарант став брендом

Кожен день ми працюємо над тим, щоб надавати нашим клієнтам і партнерам дійсно якісні бізнес орієнтовані юридичні послуги. Ми вчимося, ми розвиваємося і з радістю ділимося своїм досвідом і знаннями. У нас є хороша ділова репутація, свій корпоративний стиль і велика кількість клієнтів, які довірили нам свої проблеми і свій бізнес. Плоди нашої інтелектуальної праці надаються клієнтам під брендом, яким ми дійсно пишаємося – Юридична компанія «Право Гарант».

Але таке поняття як «бренд» існує лише в головах споживачів і самих носіїв бренду, тому прийшов час офіційно заявити про те, що «Право Гарант» – це бренд! З цією метою була зареєстрована торгова марка (ТМ) Юридична компанія «Право Гарант».

Право Гарант ТМ

Пропонуємо і Вам заявити про унікальність і неповторність Вашої компанії і захистити її від посягань з боку недобросовісних конкурентів.

З основних переваг саме РЕЄСТРАЦІЇ ТМ, а не просто позиціонування себе як бренд, можна назвати наступні:

  • наявність ТМ виділить Вашу компанію серед конкурентів, виступить гарантією надійності, серйозних намірів і довгостроковості Вашого бізнесу, додасть позитивного іміджу та престижу;
  • надасть ексклюзивне право на використання і розпорядження ТМ (логотип, найменування, слоган) для даних товарів і послуг на ринку;
  • юридичний захист від підробки (імітації) Ваших товарів або послуг конкурентами;
  • можливість стати франчайзером;
  • можливість зареєструвати домен в зоні .UA.

Реєстрація торгової марки – це не обов’язок, а Ваше право, яке дає власникові ТМ ряд переваг і в якійсь мірі захищає бізнес. Якщо в «плані розвитку» Вашої компанії все-таки є такий пункт як реєстрація торгової марки, то не варто відкладати його «на потім», так як хтось може виявитися сміливіше, швидше, хитріше і зареєструвати таку ж ТМ раніше за Вас.

У свою чергу ми будемо раді відповісти на всі питання, щодо реєстрації ТМ, а так само допоможемо оформити та подати заявку на реєстрацію ТМ.

Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook0Share on VKEmail this to someone