Податкові перевірки та звірки

На вашому підприємстві проводиться податкова перевірка? Ви не знаєте, яка процедура проведення такої перевірки? Представники податкових органів явно порушують Ваші права та закріплену Податковим кодексом процедуру?

Звертайтеся за допомогою до Юридичної компанії Право Гарант в м. Запоріжжя, або м. Дніпропетровськ. Юристи Право Гарант мають великий досвід участі в проведенні податкових перевірок, та завдяки теоретичним та практичним навичкам зроблять все можливе і не можливе для «безболісного» проведення такої перевірки.

Як показує практика, участь кваліфікованого юриста при проведенні перевірок на підприємствах є стимулюючим фактором, який змушує перевіряючих суворо дотримуватися чітко закріпленої процедури перевірки.

Під час перевірки фіксуються всі дії перевіряючих, що в подальшому може стати підставою для оскарження акту перевірки.

В рамках надання даної послуги нашими юристами безоплатно надаються такі послуги:

  • огляд документів перевіряючих (посвідчень, наказу/повідомлення про проведення перевірки);
  • ознайомлення з актом перевірки, протоколом про адміністративне правопорушення, повісткою та іншими отриманими за результатами проведення перевірки документами;
  • консультація з приводу адміністративної або кримінальної відповідальності посадових осіб підприємства;
  • пропонуємо можливі варіанти подальших дій з приводу оскаржень результатів перевірки.

З правовою допомогою юристів Право Гарант Ваше підприємство буде надійно захищене від можливих порушень перевіряючими Ваших прав та законних інтересів.