Судове оскарження рішень та дій податкових органів

Ваше підприємство перевірила податкова, за результатами якої було вручено податкове повідомлення-рішення (ППР) або податкова вимога? Ви маєте намір їх оскаржити?

Якщо платник податків не погоджується з рішенням, прийнятим на підставі акту перевірки, самим вірним способом його оскаржити є звернення до суду, адже Конституцією України та чинним податковим законодавством гарантується право кожного на судовий захист. Варто зауважити, що суд в такому випадку є не тільки останньою інстанцією, але й найдієвішим кроком, оскільки близько 70% рішень контролюючих органів, які залишила чинними Державна фіскальна служба України, скасовуються саме у суді.

Від правильно обраної стратегії, викладеної в позовній заяві, залежить успіх майбутнього оскарження рішення чи дії податкових органів, і без участі в підготовці такої заяви кваліфікованого юриста, шанси на її задоволення зменшуються в декілька разів.

Наші юристи мають великий досвід оскарження рішень та дій податкових органів. З правовою допомогою юристів Право Гарант Ваше підприємство буде надійно захищене від неправомірних донарахувань податкових органів.