Підготовка заперечень на акти податкових перевірок

На вашому підприємстві проведено податкову перевірку, за результатами якої виявлено порушення податкового законодавства? Вами отримано акт перевірки, і Ви не згодні з викладеними у ньому висновками?

Звертайтеся за допомогою до Юридичної компанії Право Гарант в м. Запоріжжя або м. Дніпропетровськ, адже наші юристи мають великий досвід оскарження результатів податкових перевірок.

Підготовка заперечень на акт перевірки є необхідним кроком, який дозволить Вашому підприємству зайняти обґрунтовану позицію щодо результатів перевірки.

Звичайно, ймовірність задоволення заперечень на акт перевірки надзвичайно мала, і довести свою позицію керівнику територіального органу державної податкової інспекції практично неможливо.

Проте такий крок має стратегічне значення для подальшого оскарження отриманих податкових повідомлень-рішень, які будуть винесені на підставі акту перевірки, адже допоможе виграти час для сплати податкового зобов’язання, або взагалі скасувати винесений акт.

Підготовка заперечень на акт перевірки — це фундамент подальшого оскарження податкових повідомлень-рішень, адже заперечення на акт являє стобою «старт» оскарження дій контролюючих органів. Від правильно обраної стратегії, викладеної в запереченнях на акт залежить успіх подальшого оскарження та відміни ППР. І без участі в підготовці заперечень на акт кваліфікованого юриста, шанси на задоволення Ваших заперечень зменшуються в декілька разів.

З правовою допомогою юристів Право Гарант Ваше підприємство буде надійно захищене від можливих порушень перевіряючих Ваших прав та законних інтересів.