Консультування з питань мінімізації податкових ризиків при укладанні договорів

Будь-який бізнес рано чи пізно може потрапити в ситуацію, коли підписавши договір бере на себе зобов’язання, виконання яких є зрозумілим для керівника та бухгалтера, але відображення цих операцій та їх оподаткування викликає безліч питань.

Загальновідомим є факт, що помилки призводять до втрати коштів. А порушення податкового законодавства призводять до втрати великої кількості коштів, та є підставою притягнення до адміністративної та навіть кримінальної відповідальності посадових осіб підприємства. Послуга консультації з питань мінімізації податкових ризиків при укладенні договорів покликана не допустити таких ситуацій та вберегти посадових осіб Вашого підприємства від неприємних ситуацій в майбутньому.

Консультації з питань мінімізації податкових ризиків при укладенні договорів, які надаються юристами Право Гарант, є дієвим інструментом, який дозволить уникнути помилок як при укладенні договорів, так і на стадії їх виконання та сплати податкових зобов’язань.

У випадку, якщо Ваше підприємство поставляє чи покупає товари у іноземних контрагентів, то наші юристи готові надати консультації, які допоможуть Вам уникнути подвійного оподаткування та дозволять економити час та кошти.

Юристи Право Гарант завдяки багаторічному досвіду в сфері податкового права, а також постійному моніторингу податкового законодавства, міжнародних договорів та конвенцій дозволять Вам із впевненістю рухатися вперед та розвивати свій бізнес. З Юридичною компанією Право Гарант — Ви завжди на крок попереду.