Адміністративне оскарження рішень та дій податкових органів

За підсумками проведення податкової перевірки виноситься податкові повідомлення-рішення (ППР), а за узгодженими податковими зобов'язаннями — податкові вимоги. У більшості випадків висновки, на підставі яких приймаються такі рішення, відрізняються своєю недоведеністю, поверховістю і невідповідністю чинному законодавству.
У сучасних реаліях, ведення бізнесу надзвичайно ризиковане заняття, а отримання рішення про донарахування податкових зобов'язань і, відповідно штрафів, взагалі може перетворити рентабельне підприємство на проблемне і надалі призвести до банкрутства.

Якщо ж платник податків впевнений, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі його повноважень, платник податків має право звернутися до контролюючого органу зі скаргою про перегляд такого рішення.

Залишати незаконні рішення або дії контролюючих органів на самоплив є цілком збитковою справою.

Підготовка скарги на рішення чи дії контролюючих органів це саме той необхідний крок, який дозволить Вашій компанії заощадити значні кошти. Від правильно обраної стратегії, викладеної у скарзі, залежить успіх подальшого судового оскарження. Крім того, розглядаючи скаргу важливо зрозуміти стратегію податкового органу, адже вона не зміниться і у випадку подальшого оскарження в суді. Таким чином, компанія отримує дорогоцінний час для підготовки до судового оскарження та має можливість привести свою бухгалтерську документацію у відповідний до законодавства вигляд.

Ми гарантуємо високу якість наших послуг і несемо відповідальність перед клієнтами за їх виконання.
Представництво інтересів компанії юристами Право Гарант під час адміністративного оскарження рішень чи дій контролюючих органів, істотно примножить Ваші шанси на перемогу, і дозволить скоротити витрати, пов'язані зі сплатою незаконно донарахованих податкових зобов'язань. Для наших клієнтів немає великих чи малих проблем, будь-яка проблема повинна бути вирішена. Звертайтеся, будемо раді допомогти у вирішенні будь-яких спорів з контролюючими органами.