Вирішення трудових спорів

Допоможемо у вирішенні трудових спорів

Звертаючись до наших фахівців для вирішення виниклого трудового спору, Ви можете бути впевнені — ми використаємо всі можливі способи для того, щоб врегулювати ситуацію мирним шляхом, не звертаючись до суду. Однак, якщо суперечка вже розглядається в суді, юристи Право Гарант готові допомогти на будь-якій стадії процесу.

Маючи великий досвід у вирішенні важких ситуацій у трудових відносинах, ми реалізуємо всі існуючі механізми для захисту Ваших прав та інтересів.

В межах послуги ми пропонуємо:

  • консультування юристами у будь-яких питаннях трудових відносин, як то правильне оформлення на роботу, звільнення, переміщення, переведення, скорочення чисельності штату підприємства та інше;
  • допомога в коректному, з юридичної точки зору, оформленні наказів, заяв та ін. кадрових документів;
  • підготовка необхідних процесуальних документів (позовних заяв, заперечень, клопотань та ін.);
  • консультування в питаннях правильного оформлення дисциплінарних стягнень, залучення робітників до матеріальної відповідальності, оформлення проектів документів;
  • представництво інтересів в судах всіх інстанцій.

Ми за надійне партнерство!

Звертаючись до фахівців Право Гарант, Ви отримуєте повну інформацію про ймовірні ризики та можливі витрати під час ведення процесу, також ми запропонуємо Вам всі існуючі варіанти виходу з ситуації.