Складання апеляційних та касаційних скарг

Захист прав у суді

Для захисту своїх прав і свобод основним законом України кожному гарантовано право на звернення до суду. Здійснення даного права виражається, в тому числі, і шляхом оскарження судових рішень у судах вищих інстанцій.

Необхідність в апеляційному чи касаційному оскарженні виникає не тільки тоді, коли сторона по справі не погоджується з рішенням суду першої інстанції. Бувають ситуації, коли особі, яка не приймає участь у справі взагалі, стало відомо про наявність рішення суду, яке безпосередньо впливає на його права та обов'язки.
У цих ситуаціях перегляд справи в апеляційному та / або касаційному порядку гарантує відновлення порушених прав, свобод і законних інтересів.

Захист з професійними юристами

Фахівці Право Гарант підкажуть Вам Як правильно звернутися у вищі інстанції за захистом і відновленням своїх прав, а також підготують всі необхідні процесуальні документи для подачі, простежать за тим, що б не були пропущені строки для подання таких заяв та приймуть участь у судовому засіданні.

Реальна оцінка ризиків

Нашим клієнтам ми завжди пропонуємо декілька варіантів виходу з ситуації, що склалася, попереджаємо про можливі ризики і називаємо реальну ціну з урахуванням всіх можливих витрат, що дозволяє спланувати бюджет з самого початку і усвідомлено зробити вибір.
Основний принцип нашої компанії - побудова чесних і прозорих відносин з кожним клієнтом.

Основний принцип нашої компанії - побудова чесних і прозорих відносин з кожним клієнтом.

Робота з професіоналами

Вартість комплексного супроводу справи в апеляційному суді - від 2500 грн.
Вартість супроводу касаційного розгляду від - 4000 грн.
Консультації від спеціалістів Право Гарант - безкоштовні, звертайтеся, будемо раді допомогти!