ПРО НАС

Ваш надійний юридичний партнер

За роки роботи Право Гарант став однією з лідируючих юридичних компаній міста Запоріжжя, нами накопичений величезний досвід, яким ми з радістю ділимося з нашими клієнтами щодня, тим самим заощаджуємо їх час, гроші та нерви.

Наша компанія зростає разом з нашими клієнтами, саме тому 1 вересня 2015 року ми відкрили філію ЮК «Право Гарант» в місті Дніпропетровськ!

Стандартами в роботі наших юристів є висока відповідальність, моральність та інноваційний підхід до вирішення поставлених завдань. Ми не йдемо в ногу з часом, для наших клієнтів ми випереджаємо розвиток ринку на кілька кроків, що дозволяє нам надавати послуги бездоганної якості.


Чим ми можемо бути Вам корисні?

Фахівці компанії надають юридичну підтримку великим підприємствам, у тому числі і підприємствам з іноземними інвестиціями, що ведуть свою діяльність на території України. Також компанія надає широкий спектр юридичних послуг для фізичних осіб.

Ми пишаємося умінням об'єднати творчі рішення з прагматизмом і дружнім, делікатним підходом до кожного клієнта, оскільки відносини між юристом та клієнтом є ключовим фактором майбутнього взаємовигідного співробітництва.


 

Наша перевага:

Ми з Вами говоримо на одній мові

На відміну від багатьох юридичних фірм, ми не працюємо в правій «бульбі» і не граємо в «юрист- каже». Ми говоримо Вашою мовою. Ми не будемо завантажувати Вас тонкощами судочинства або термінологією. Ми пояснимо бізнес-переваги або ризики для нього - ясно і просто. Таким чином, ви отримаєте кращі юридичні консультації, засновані на розумних комерційних засадах.

Правові експерти з бізнес-орієнтованим підходом

У своїй роботі наші юристи використовують значний досвід у вирішення бізнес-завдань отриманий не тільки з юридичної професії. Вони знають тонкощі закону. Це означає, що ви гарантовано отримаєте першокласне юридичне обслуговування юристів з перевіреною діловою хваткою.

Відверто і чесно про витрати

Ми розуміємо, що ціна часто є ключовим фактором у прийнятті рішення. Наш підхід до роботи з Вами відкритий і чесний. У нас єдина цінова політика для всіх клієнтів і ми не змінюємо ціни під час супроводження справи, ми завжди попереджаємо про можливі незаплановані витрати, що дозволяє Вам планувати бюджет з самого початку. Наші ціни справедливі, а довіра є виправданою!