КАРЬЕРА

Карьера в ЮК
Как процветающая компания, оказывающая услуги высокого качества, мы ищем умных, инициативных, а главное любящих свое дело специалистов, желающих раскрыть свой профессиональный потенциал.

Если Вы стремитесь к карьере, где ваши идеи услышат, где у Вас будет возможность вносить существенный вклад в развитие компании, а так же разделить наши корпоративные ценности и стать частью дружной профессиональной команды – добро пожаловать в Право Гарант!

Мы ценим своих сотрудников и помогаем им расти вместе с компанией!

Так же студенты 4-5 курсов и выпускники, которые желают применить свои теоретические знания и приобрести практический опыт, могут пройти стажировку в ЮК «Право Гарант».

Ще до закінчення юридичного факультету переді мною постало питання працевлаштування, адже потрібно працювати та отримувати цінні практичні навички та знання.
Але, як виявилося працевлаштуватися на посаду юриста, не маючи досвіду роботи, майже неможливо. Майже – тому, що існує юридична компанія «Право Гарант», до якої я і звернувся.
Спочатку, у Право Гаранті, мені запропонували пройти стажування, де я дійсно здобув практичні навички, необхідні в роботі юриста, а по закінченню двохмісячного стажування я був призначений на посаду юриста.
Мене вразив дружній та професійний колектив юридичної компанії «Право Гарант» і я дуже рад, що зумів стати частиною цієї команди. Я надзвичайно пишаюся своєю роботою, адже вона приносить користь суспільству.Юрист ТОВ ЮК «Право Гарант», Сергій Івашков
Хочу подякувати Юридичній компанії «Право Гаран» за організацію стажування та можливість взяти у ньому участь.
Це цінна можливість проявити себе, підвищити рівень знань та «оживити» свої теоретичні навички здобуті в університеті, оцінити свої практичні і теоретичні вміння, отримати корисні поради від висококваліфікованих юристів у галузі права.
Є відомий вислів: «Теорія мертва за відсутності практики, а практика без теорії – незряча».Тому перш за все треба пам’ятати, що не можливо стати професіоналом тільки сидячи на студентських лавах. Юридична компанія «Право Гаран» надає цілковиту можливість для розвитку та реалізації себе, як майбутнього юриста. Участь у стажуванні є необхідною для саморозвитку та самореалізації студента, адже це слугує каталізатором для становлення успішної та корисної для суспільства особи. А певні труднощі, без яких, на жаль, неможливо, мають бути лише додатковими стимулами на шляху до поставленої мети.Студент IV курсу Класичного приватного університету, Сергій Соколов
Стажування у юридичній компанії «Право Гарант» надало мені можливість перевірити свої знання та можливості на практиці: як я вмію застосовувати законодавство в конкретних реальних правових відносинах, як я можу знайти правове вирішення певних завдань і об’єднати ці два аспекти. Я мала змогу відчути наскільки я можу себе організувати, поєднуючи навчання в університеті та юридичну практику. Я дуже вдячна за розуміння і поради юристів ЮК «Право Гарант», які наставляли мене і скеровували. Я здобула нові знання та вміння, які безперечно розширили мій досвід і впевненіше зорієнтувалась щодо своєї кар’єри. Як казав Юлій Цезар: «Досвід всьому вчитель», в чому я цілком змогла переконатись завдяки стажуванню у ЮК «Право Гарант».Студентка IV курсу Запорізького національного університету, Лілія Козакул